שתף

פסק דין: קובי יוסוב נדרש לשלם לראש העיר 800,000 ש''ח

14:10 25.04.2021 | מערכת האתר

מה חדש ביבנה

 

פסק דין בסך של כ-800,000 ש"ח כנגד תושב העיר, קובי יוסוב, שהתנכל, לכאורה, לראש העיר יבנה ופרסם השמצות בפייסבוק
עו"ד רון לוינטל, המייצג את הנתבע קובי יוסוב: "סביר כי פסק הדין יבוטל והחגיגה תתגלה כמוקדמת"
 

כזכור, בחודש דצמבר 2020, הוגש על-ידי ראש העיר, צבי גוב-ארי, כתב-תביעה בגין לשון הרע כנגד תושב יבנה, קובי יוסוב, שהתנכל לראש העיר יבנה ופרסם השמצות בפייסבוק. ראה ידיעה כאן

 

בית המשפט השלום בראשון לציון נתן פסק-דין ביום 11.3.21 כנגד תושב העיר יבנה, קובי יוסוב, במסגרתו חייב בית המשפט את יוסוב לשלם סך של מעל 800,000 ₪ בגין לשון הרע שהפיץ יוסוב כנגד ראש עיריית יבנה, צבי גוב-ארי. וזאת בגין התנכלות חריגה לראש העיר' תוך פרסום פוסטים בוטים, משפילים ומבזים כנגד ראש העיר ברשת החברתית 'פייסבוק'.

 

בעקבות אי תשלום פסק הדין נפתח כנגד קובי יוסוב תיק הוצאה לפועל, באמצעות ב"כ ראש העיר, עו"ד רועי שעיה.

 

ראש העיר יבנה, צבי גוב-ארי, מסר כי לא ייתן יד ולא יסכים שעובדי העיריה ו/או נבחריה ו/או הוא עצמו יהיו כר למתקפות 'שיימינג' בוטות וחריפות, הרחוקות שנות אור מהאמת, רק בגלל שלא נכנעו לתכתיבי מר יוסוב ולגחמותיו השונות, ועל כן, הוא עומד על חיוב יוסוב לשלם את אשר נקבע בפסק הדין.

 

עו"ד רון לוינטל, יו"ר ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין, המייצג את הנתבע קובי יוסוב:

"לא מדובר בבית המשפט בראשון לציון ולא בפסק דין שניתן אחרי שמיעת ראיות, אלא כזה שניתן באופן טכני, בשעה שהנתבע היה חולה במחלת הקורונה, וכבר הוגשה בקשה לביטולו. מדובר בתביעת הפחדה והשתקה, שנועדה למניעת ביקורת, כפי שגם נאמר בתביעה עצמה. הפרסומים שנתבעים הם צילומים סאטיריים, התייחסויות להחלטות המועצה, איזכור החקירה הפלילית בגין עבירת מין של ראש המועצה בה נחשד, וכן, טענות על "מורשת השחיתות" שהוא משאיר אחריו. בין היתר נדון העניין של העסקת חברה של בנו של ראש העיר על ידי העירייה. למרבה האירוניה, מספר ראש העיר בכתב התביעה כי שלח מכתב התראה לנתבע על חשבון העירייה, כך שאפילו בתביעה עצמה הוא מקפיד להתנהל במינהל לא תקין. סביר כי פסק הדין יבוטל והחגיגה תתגלה כמוקדמת. והביקורת, כמובן, תימשך."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...