שתף

ראש העיר תובע את תושב העיר קובי יוסוב בגין לשון הרע

16:35 03.12.2020 | מערכת האתר

מה חדש ביבנה

 

כתב-תביעה בגין לשון הרע הוגש כנגד תושב יבנה, קובי יוסוב, שהתנכל, לכאורה, לראש העיר יבנה ופרסם השמצות בפייסבוק
קובי יוסוב: "זה עוד שפל נוסף לראש העיר צבי גוב ארי. לשלוח קודם לתקשורת את כתב התביעה ולא קודם אליי"

 

ראש עיריית יבנה, צבי גוב-ארי, הגיש השבוע, לבית המשפט השלום בראשון לציון, תביעת לשון הרע על סך 750,000 ₪, באמצעות בא-כוחו עו"ד רועי שעיה, כנגד תושב העיר, קובי יוסוב, שהחליט, על-פי כתב-התביעה, להתנכל לראש העיר בצורה חריגה ביותר ולפרסם פוסטים בוטים, משפילים ומבזים כנגד ראש העיר ברשת החברתית 'פייסבוק'. 

 

בכתב התביעה נטען כי "הנתבע, תושב יבנה, בעל רקע עברייני, החליט להטיל מורא ופחד על ראש העיר באמצעות אמצעי לחץ שונים ופרסום לשון הרע בוטה ופוגעני במיוחד, כמעט על בסיס יומי, תוך פרסום הדברים באופן אגרסיבי ואינטנסיבי ושיתופם בקבוצות רבות ברשת החברתית, במטרה שפרסומים אלו יחלחלו לתושבי העיר יבנה ובסופו של דבר הם יאמינו למעשיות שמפרסם הנתבע כנגד ראש העיר."

 

ראש העיר צבי גוב-ארי: "לא אסכים שעובדי העיריה ו/או נבחריה ו/או אני עצמי נהיה כר למתקפות 'שיימינג' בוטות וחריפות..."

 

"בחודשים האחרונים נוהג הנתבע," כך על-פי כתב התביעה "לפרסם פרסומים שקריים תוך השחרת ראש העיר. בחלק מהפרסומים אף השתמש הנתבע בביטויים כגון: שפל, נבזה, רודן, דיקטטור וכו'. בכתב התביעה דוגמאות לפוסטים רבים כנגד ראש העיר שפרסם הנתבע, כולל ביצוע שיתופים לפרסומים רבים אלו בקבוצות הקשורות לעיר. הדבר נעשה במטרה להגדיל את החשיפה לתושבי העיר יבנה בפרט, ותושבי ישראל בכלל, לפוסטים המבזים והמשפילים שפרסם הנתבע כנגד ראש העיר."

 

בכתב התביעה נכתב כי "הנתבע החליט "לעבוד" בעשיית "שיימינג" יזום וסידרתי, בוטה ומבזה כנגד העיריה, עובדיה ונבחריה כאשר מרבית האש מופנית כלפי ראש העיר עצמו. פרסומים אלו עולים כדי פרסום לשון הרע, ורבים מפרסומי הנתבע מוצגים התובע ו/או עובדי העיריה למעשי סיאוב, בעלי נופך פלילי, השחרת העירייה והעומד בראשה והפרסומים נעדרים כל ערך אינפורמטיבי או חדשותי".

 

עוד נמסר לפורטל כי "ראש העיר יבנה , צבי גוב-ארי, לא ייתן יד ולא יסכים שעובדי העיריה ו/או נבחריה ו/או הוא עצמו יהיו כר למתקפות 'שיימינג' בוטות וחריפות, הרחוקות שנות אור מהאמת רק בגלל שלא נכנעו לתכתיבי הנתבע ולגחמותיו השונות."

 

כתב התביעה עומד על 750,000 ₪ והוגש על-ידי משרד עו"ד רועי שעיה ושות' מתל-אביב - המתמחה בדיני לשון הרע, שמסרו: "יצוין כי הנתבע קיבל התראה להפסיק עם מעשיו ו/או פרסומיו המבזים כנגד ראש העיר, התראה שלא זכתה לתגובה, והנתבע אף המשיך במעשיו."

 

תגובתו של קובי יוסוב: "זה עוד שפל נוסף לראש העיר צבי גוב ארי. לשלוח קודם לתקשורת את כתב התביעה ולא קודם אליי. בכול אופן, שום ניסיון של השתקה מצד גוב ארי לא יעזור לו. אני אמשיך לפעול ולהעביר ביקורת על ראש העיר, קשה ככול שתהיה. הגיע הזמן שלו להתבגר ולהתגבר על כך."

 

עוד מסר יוסוב כי כאשר יקבל לידיו את כתב-התביעה - יגיב עניינית לנושא התביעה ולתלונות שבה.

 

בא-כוחו של ראש העיר, עו"ד רועי שעיה ושות' מתל-אביב - משרד המתמחה בדיני לשון הרע

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...