הלב נקרע: קובי אשכנזי נהרג בתאונת אופנוע מחרידה

10:43 30.05.2021

 

פורטל 'יבנה שלי' משתתף בצערה הכבד מנשוא של חברתנו במערכת, תושבת יבנה אפרת (הילה) גבריאל, על מותו בטרם עת של אחיה, קובי אשכנזי

 

קובי אשכנזי ז"ל, תושב ראשון לציון, יצא אתמול לרכיבה עם קבוצת חברים, שנוהגים כדרך קבע לטייל ברחבי הארץ על אופנועים כבדים. קובי רכש לאחרונה אופנוע חדש, והיה גאה בו מאוד. אתמול בבוקר, סמוך לצומת לכיש, קובי מצא את מותו על האופנוע שכה אהב ונהנה לנהוג בו, כאשר נהרג, ככל הנראה מיידית, כתוצאה מתאונה עצמית, כפי הנראה, בגלל שאיבד את השליטה על אופנועו. פראמאדיק מד''א סיפר: "לצערי, זהו מקרה שלישי של מוות מיותר בחצי השנה האחרונה באותו המקום."

 

 

ממד"א נמסר: אתמול (שבת) בשעה 08:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש, על רוכב אופנוע שככל הנראה איבד שליטה על אופנועו, בכביש 3415 סמוך לצומת לכיש. חובשים ופראמדיקים של מד"א, העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו של קובי אשכנזי בן ה-46.

 

פאראמדיקים של מד"א אפרים ינקו, ורחלי כהן אכר, סיפרו: "כשהגענו, ראינו קבוצת רוכבים עם אופנועים כבדים על הכביש, במדרון בצד הדרך, במרחק של כ-10 מטר מהכביש שכב רוכב כבן 45 מחוסר הכרה, ובמרחק כ-70 מטר היה האופנוע, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה, שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו. זה מזעזע, לצערי זה מקרה שלישי שאני נאלץ לקבוע מוות של רוכב אופנוע באותו מקום, בחצי שנה האחרונה." הוסיף הפאראמדיק אפרים ינקו.

 

קובי זכרו לברכה השאיר אחריו משפחה כואבת: הורים, אחים, אישה ושלושה ילדים.

 

צוות הפורטל מבקש להביע ניחומים מכל הלב ומשתתף בצער המשפחה.

 

מועד ההלוויה: 17:15 בית העלמין גני אסתר, ראשון לציון (שער 4 החדש). יושבים שבעה ברחוב: השריג 21, שכונת כרמים, ראשון לציון.

יהי זכרו ברוך לעולמי עולמים.

 

קובי (במרכז) עם ההורים והאחים