רועי גבאי חנך את מטה הבחירות ואת שם סיעתו: 'יבנה במרכז'

11:06 31.07.2018

 

רועי גבאי, המתמודד לראשות העיר, חנך אמש, בכנס מרשים של כ-200 תומכים, את מטה הבחירות שלו וחשף כי שם רשימתו יהיה 'יבנה במרכז'

 

"משהו גדול מאוד קורה ביבנה!", סיכם רועי גבאי בפוסט בפייסבוק והמשיך: 

"בשעה טובה פתחנו את מטה הבחירות של 'יבנה במרכז' - מטה שהוא גם בית עבור כולם. כשיצאתי לדרך והרגשתי שעכשיו זה הזמן, שנכון לקחת את כל מה שנעשה בשנים האחרונות, להעלות הילוך ולהציב יעדים חדשים לעיר, הבנתי שאני מתפרץ לדלת פתוחה. היום ראיתי זאת הלכה למעשה בשטח! התרגשתי לראות כמות כל-כך גדולה של אנשים - ללא ספק הכנס הכי מרשים עד כה - שמרגישים ומבינים שחייבים רוח חדשה, מנהיגות צעירה, שיודעת לשלב את הוותיק והחדש, המבוגר והצעיר, נשים וגברים, ויחד לשים את יבנה במרכז!"

 


כמו כן, גבאי הציג את רחל שווילי, גימלאית משטרת ישראל ומי שהייתה לפני מספר שנים לצדו של ראש העיר, אשר תכהן כראשת המטה של 'יבנה במרכז'. עוד הציג גבאי את חברת המועצה לינה שרון, ואת אודי דבורה, ממקימי הצופים בעיר. לינה דיברה בשבחו של גבאי וציינה כי מדובר באיש ישר, מקצועי, יסודי, שלומד כל פרט ושולט היטב בחומר, ויבנה חייבת מנהיגות צעירה כפי שקורה בארץ ובעולם.


בהמשך, הציג גבאי מספר תכניות ורעיונות כחלק מהמצע:


"יש בידי תכניות מעשיות איך להפוך את יבנה לעיר מודרנית ומתקדמת: נגדיל את מקורות ההכנסה באמצעות הקמת חברה עירונית כלכלית, יצירת שיתופי-פעולה וחיזוק העסקים והתעשייה בעיר, עירוב שימושים במרחב העירוני ועוד. הגדלת ההכנסות תאפשר להשקיע בחינוך - בפיקוח לגילאי 3-0, קידום השכלה גבוהה, יום לימודים ארוך ועוד. נקים מרכז שירות עירוני למען התושבים. נחזק את הקהילתיות והייחודיות של יבנה, וכמובן, נתכנן ונבין את צרכי האוכלוסייה המשתנים באופן שמתאים לקצב פיתוחה של העיר - קצב שיכול לעמוד בו רק ראש עיר צעיר, עם צוות איכותי לצדו. אי-אפשר לפרט הכל בפוסט אחד, אך אני מזמין אתכם לחוגי-בית, לשאול שאלות, להכיר ולבחור בעתיד של יבנה." סיכם גבאי.