שלומי בוזגלו ענק המזגנים 

שלומי בוזגלו ענק המזגנים

ראשי

 

 

חברתנו עוסקת בשיווק והתקנת מערכות מיזוג אוויר,למגזר הפרטי,המוסדי,והציבורי.


בסטנדרטים הגבוהים ביותר החל מצוות השירות וצוותי ההתקנה באופן מקצועי ויעיל.


החברה הינה מנוהלת ע"י "שלומי-ענק המזגנים" מורשה התקנה של כלל החברות המובילות במיזוג אוויר במשק.

 


מומחיותנו מתבטאת בייעוץ והתקנות מערכות VRF, מולטי, צילרים, משאבות חום, מיני מרכזי, מזגנים מפוצלים, מזגנים עיליים, וכיו"ב, החל מיחידות הספקה לבתים פרטיים, וכלה במערכות למוסדות, משרדים, בתי מלון ועוד.


בנוסף אנו מלווים את כל סוגי הפרויקטים ,בכל הכרוך בבניה, הנחת צנרות והתקנת תעלות עבור כלל המערכות במיזוג אוויר.


כמו כן אנו מספקים שירותים נילווים כדוגמת: טיפול בקירות גבס, פתרונות לבעיות,אינסטלציה העלולות להתגלות בזמן עבודה ועוד.

 


חברתנו מעסיקה יועצים מקצועים, בעלי ניסיון עשיר בתחום, העוברים הכשרה שנתית ומתחדשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף המיזוג.


טכנאי "שלומי-ענק המזגנים", הינם מתקינים מורשים של כל החברות הגדולות בענף המיזוג כדוגמאת:

 

 

 

בין לקוחותינו:*משרד השיכון*משרד הפנים* משרד הרווחה* ביטוח לאומי* בתי מלון* קבלני בניין* ועוד.


"שלומי-ענק המזגנים" מזמינה אתכם להצטרף לשירות אדיב, מהיר ואיכותי הכולל אחריות מקיפה ויחס אישי בכל פרויקט.

 

לייעוץ מקצועי והזמנות חייגו אלינו

 

 

 

אודות שלומי בוזגלו ענק המזגנים

שלומי בוזגלו מתקין מורשה של טורנדו, אלקטרה, תדיראן, מערכות מיזוג מרכזיות, עיצובים מיוחדים בגבס, עם 12 שנות ניסיון ומתקין מורשה של מערכות VRF

 

רשת ענק המזגנים הוקמה בשנת 1989 והינה רשת המתמחה במתן פתרונות מיזוג אוויר. הרשת מובילה את ענף המיזוג בישראל כבר למעלה מ- 20 שנה ונהנית מנתח השוק הגדול והמשמעותי ביותר בענף. הרשת עוסקת בייעוץ, מכירה, התקנה ושירות של כל מותגי המזגנים המובילים (טורנדו, תדיראן ואלקטרה). לרשת כ-60 מתקינים הפרוסים בפריסה ארצית בעלי ניסיון מקצועי רב בשנים וכן אולמות תצוגה בערים המרכזיות בהם ניתן לראות את המזגנים טרם הרכישה.הרשת זוכה בכל סקר מודעות ושביעות רצון בהפרש עצום מכל מתחריה, זאת בזכות מערך השיווק, ההפצה והשירות שמייחדים את רשת ענק המזגנים. לרשת מאות אלפי לקוחות מרוצים שחוזרים ומבצעים את רכישת המזגנים בביתם או בבית העסק באמצעות מתקיני ענק המזגנים. כמו כן, הרשת זכתה השנה בפעם השמונה עשרה ברציפות "במבחן של המדינה" כרשת המקצועית למיזוג אוויר.

 מובילתה של הרשת בנתח שוק מעניק לה כוח קנייה גדול ומשמעותי מול החברות היצרניות של המזגנים, ובכך מאפשר לה להעניק לקוחותיה מחירים אטרקטיביים במיוחד.הרשת עומדת בסטנדרטים גבוהים ברמת ההתקנה והשירות ולכן הוסמכה ע"י מכון התקנים הישראלי לעמידה בדרישות התקן הישראלי והבינלאומי ת"י ISO-9001:200.לרשת ענק המזגנים יועצי מיזוג מקצועיים רבים המעניקים ללקוחותיהם ייעוץ מקצועי ללא תשלום ומלווים את הלקוח משלב הבנייה ועד לשלב השירות לאחר הרכישה. מקצועיות וניסיון רב בשנים של מתקיני הרשת מאפשר לרשת להעניק ללקוחותיה רשת ביטחון של 5 שנות אחריות על ההתקנה.

 

 

 

איך בוחרים מזגן?

קניית מזגן צריכה להביא פרמטרים רבים בחשבון שקשורים בגודל החלל הממוזג, בבידוד שלו (קירות ותקרה מבודדים זקוקים למזגן קטן יותר), באזור בארץ (מישור החוף שונה מהשפלה ושונה כמובן מרמת הגולן) בכיווני האוויר, במספר הנפשות בבית וגילן, בצרכים של הלקוח, בתכנון החיצוני של הבניין (יש בניינים בהם אי אפשר להתקין מזגן פרט למיני מרכזי), ופרמטרים נוספים.

 

 

בשורה התחתונה: קניית מזגן ללא התאמה אישית של מומחה עשויה ליצור מצב שרכשת מזגן שאינו אופטימלי לדירתכם ולצרכיכם ולכם הנאתכם מהמוצר אותו רכשתם לא תהיה מקסימלית. זו הסיבה שיועצי המיזוג שלנו מגיעים אליך הביתה ללא תשלום וללא התחייבות כדי להעניק לך ייעוץ מקצועי שיתאים את המזגן בדיוק לצרכייך.

 

 

מה משפיע במיוחד על בחירת המזגן? אילו שאלות אתם יכולים לצפות שיועץ המיזוג ישאל? הנה רשימה קצרה, לא סופית:

 

מהו גודל השטח הממוזג?
האחריות המקצועית של יועץ המקצועי של הרשת המגיע לביתכם היא להתאים את המזגן לחלל אותו אתם מעוניינים למזג. הן שטח הדירה והן מספר החדרים בה חשובים להחלטה על עוצמת המזגן – וגם על סוג המזגן שיותקן. צריך להתאים את תפוקת המיזוג (הגודל של המזגן) בדיוק לשטח הדורש מיזוג. מזגן קטן מדי ירעיש ולא ימזג ביעילות, בעוד שמזגן גדול מדי יבזבז חשמל. 

 

מזגן עילי? מולטי? מיני מרכזי?
קיימות הרבה אלטרנטיבות, ורק איש מקצוע יוכל להצביע על הפתרון הנכון עבורכם. כעיקרון, מזגנים עיליים נועדו למיזוג דירות קטנות ושטחים קטנים, יחסית, בעוד שמזגן מיני מרכזי מתאים לדירות גדולות ולמשפחות גדולות, מאחר והוא מאפשר מיזוג של כל חלקי הבית. המזגנים העיליים אינם תופסים מקום על הרצפה, וזה יתרונם. מצד שני, אם אתם רוצים למזג מספר חדרים, הפתרון יכול להיות מערכת מולטי מפוצלת.

 

 

מהי הטמפרטורה בדירה בקיץ ובחורף?
עוצמת המזגן תיגזר גם מהאתגרים שעומדים מולו. אקלים טרופי יצריך מזגן חזק, מקום קריר (בו השימוש במזגן יהיה בעיקר לחימום) אולי יכריע את הכף דווקא לטובת מזגן Inverter.

 

מהם כיווני האוויר (והשמש) של הדירה?
דירה דרומית-מזרחית תספוג הרבה יותר חום מדירה צפונית-מערבית. וצרכי המיזוג – בהתאם.

 

מהו הבידוד שיש לדירה?
שתי דירות זהות, האחת בנויה מבלוקים מבודדים, והאחרת בנויה מבלוק רגיל, צריכות שני מזגנים שונים. בבתים פרטיים, גם לבידוד הגג יש משמעות רבה.

 

באיזה קומה אתם גרים?
כאן מדובר גם על ענייני טמפרטורה ורוח, וגם על בידוד (מרחק מהגג ומהאדמה). דירה גג, למשל, תהיה חמה יותר בקיץ וקרה יותר בחורף.

 

כמה ילדים יש לכם, ומה גילם?
מרבה ילדים – מרבה צרכי מיזוג, הן מבחינת היקפי השימוש – והן מבחינת אופי המזגן (פילטרים, יוניזטור, ועוד).

 

 

איזה שעות (מתוך היממה) תהיה הדירה 'מאוכלסת'?
האם המיזוג יהיה פעיל בעיקר בבוקר? או בשעות הערב והלילה? ואולי 24 שעות ביממה? יש לזה השלכות בהתאמת מערכת המיזוג. במקרה של מזגן שפועל מספר רב של שעות ביום בחודשי הקיץ מומלץ על רכישת מזגן אינוורטר שעשוי לחסוך עד 50% בצריכת החשמל.

 

היכן אזורי הפעילות בדירה?
האם המשפחה מרוכזת בדרך כלל בחדר אחד (רואה טלוויזיה בסלון, למשל) או מפוזרת בחדרים שונים (כל ילד בחדר משלו)? יש לזה השלכות. בנוסף, לא כדאי שהמזגן המותקן יכה בפרצופם של היושבים בשולחן האוכל, או בגבו של מי שנמצא בפינת המחשב. יועץ מיזוג אוויר מקצועי יידע להתאים את המזגן הנכון לצרכים, ולמקם אותו כך שזרם האוויר יהיה נעים ואפקטיבי.

 

האם יש לדירה מגבלות מיוחדות?
כיום, ברוב הדירות החדשות, יש הכנה למזגן מיני מרכזי. לכן, אפילו אם נרצה פתרון מפוצל, כמעט בלתי אפשרי להתקין אותו. ישנן דירות, במיוחד ישנות יותר, בהן לא קיימת הכנה למזגן מיני מרכזי – למרות שמבחינת הגודל שלהן זה הפתרון המתאים. מה עושים? יועץ מיזוג מקצועי ידע להתאים לדירה כזו מזגן מיוחד שתוכנן כך שיתאים להתקנה במקומות צרים (כמו מסדרון). ייתכן ויש דירות, בהן רוצים להתקין מספר מזגנים מפוצלים בחדרים השונים, אך מסתור הכביסה קטן מדי, ולא ניתן להתקין בו את כל היחידות. מה עושים? קיים לזה פיתרון, של מערכת מולטי: יחידה חיצונית אחת, אשר מתחברת למספר יחידות פנים, הניתנות לשליטה עצמאית. המזגן תופס מינימום מקום ולא פוגע באסתטיקה של הבית.

 

 

 

 

 

 

 

ענק בשירות!

שלומי בוזגלו ענק המזגנים שלומי בוזגלו ענק המזגנים

לוח ארועים