רשת המתנסים - פורטל יבנה שלי
פורטל יבנה שלי
רשת המתנסים

רשת המתנסים

הרשת למרכזים קהילתיים הינה הזרוע הביצועית של העיר יבנה לכל נושא פנאי וקהילה לכלל האוכלוסיה ובו תוכלו למצוא שפע של פעילויות :פנאי תרבות חוגים פעילות נוער וגיל רך.

כתובת:   גיבורי החייל 1, יבנה
נווט לעסק

 

אודות

הרשת למרכזים קהילתיים ביבנה נוסדה בשנת 1970 כחברה סוכנותית וכמרכז קהילתי ביבנה ע"ש גרמנוב וסיימון בע"מ.
החל משנת 2004 החלה לפעול כרשת למרכזים קהילתיים ביבנה שהינה זרוע ביצועית של העיריה ואמונה על תחום הפנאי והחינוך הבלתי פורמלי בעיר.
הרשת מהווה מוקד לפעילות קהילתית חברתית ותרבותית לכלל האוכלוסיה ביבנה.

הרשת פועלת בתחום החינוך והתרבות בקהילה לשיפור איכות החיים של הקהילה, חיזוק ערכי הדמוקרטיה ודו קיום, טיפוח אוכלוסיות חלשות ועולים ופיתוח כישוריו והעשרת עולמו של הפרט.

תפקידה המרכזי, לתת מענה לתושבים בניצול שעות הפנאי תוך שמירה על מקצועיות איכות ועלות שנוחה לכל כיס.
צוות רשת המתנ"סים כולל מנהלי מרכזים, רכזים מקצועיים, מדריכי חוגים, גננות, מטפלות ואנשי מינהלה.
תחומי הפעילות מגוונים ומתרחבים מידי שנה וזאת על מנת לספק מענה מתאים ומקצועי לאוכלוסיית העיר המתפתחת.

המרכזים הקהילתיים שלנו

המתנ"ס המרכזי משמש בעיקר פעילות פועל בתחום הגיל הרך פעוטונים ,צהרונים ומשפחתונים והעולם המופלא. המרכז הוקם תוך שימת דגש על סביבה מאובזרת ומושקעת באופן מיוחד במינו לילדים בגיל הרך. בחדר המרכזי ב"שבלול" פינת ג`ימבורי מיוחדת ומותאמת לפעוטות. קירות החדר מצויידים בפעלולוני מדע מיוחדים ומאתגרים לילדים הצעירים. כמו כן, קיימות פינות משחק קבועות ומשתנות:

מטבח, תאטרון, יצירה, פאזל ענק ועוד...

טלפון: 08/9439491  פקס: 08/9436456

כתובת: רח` גיבורי החיל 1 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה  

 

מרכז קהילתי ליפקין-שחק מהווה מרכז הנועד לענות לצורכי פעילות תרבות ופנאי לתושבי יבנה בכל הגילאים: תינוקות, ילדים, צעירים ומבוגרים. במרכז יש חללים רב תכליתיים המשמשים לספורט , סדנאות וחוגי העשרה. המבנה החדש יהווה מרכז שכונתי עם אופי עירוני המתאים למרקם התושבים.

מנהלת המרכז: אדוה נגלר-כץ
כתובת: שיטים, יבנה
טלפון: 08-6119601

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

מתנס נאות שזר הינו מרכז לאמנויות הבמה . במתנס פועלת קבוצת תיאטרון למבוגרים, תיאטרון נוער וקבוצות תיאטרון לילדים, כמו כן מוביל המתנס סדרת תיאטרון לילדים גילאי 3-6 .
סל התרבות העירוני לילדי גן עד סיום התיכון מובל ומנוהל במתנ"ס .
מתנ"ס נאות שזר חרת על דגלו "היכל ובית לקהילה" ופעילות העשרה ,חוגים ותרבות ניתן למצוא בו מגילאי הגן ועד לגיל השלישי.

מנהלת: סמדר נבון

כתובת: רח` הנשיאים 17, יבנה
טלפון: 08-9422393/4
פקס: 08-9422395

 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

אחראית על כלל פעילויות הספורט ביבנה כולל בתי ספר ומתנ"סים.

משאבים רבים ומחשבה רבה מושקעים בקידום הספורט התחרותי והספורט העממי בעיר ובמחלקה לספורט פועלים לתכנון, הקמה ואחזקת תשתיות ומתקני הספורט העירוניים.

חברי מינהלת הספורט פועלים בהתנדבות מלאה להפעלת תחומי הספורט התחרותי בעיר בשיתוף פעולה מלא עם עיריית יבנה וגאים על הקניית ערכים לחינוך, מצוינות, עזרה לזולת ושילוב חברתי בקהילה בקרב הספורטאים, בני הנוער וחוג האוהדים.

אנו מצידנו מחויבים להעשיר ולחזק את ההנעה לפעולות ספורטיביות, כל זאת תוך חתירה מתמדת למצוינות ולהישגים בכל תחומי החיים.

מנהל: שאול דוד

כתובת: רח` האלון 27, יבנה
טלפון: 08-9437714 , 08-9430919
פקס: 08-9432970


לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

הקונסרבטוריון ממלא תפקיד חשוב ומרכזי בחיי התרבות והקהילה של יבנה.
תלמידינו משתלבים בהצלחה באירועים וחגיגות, הנערכים בעיר ומחוצה לה וזוכים לברכות ותודות על רמת ביצוע גבוהה והופעה מקצועית.
בין כותלי הקונסרבטוריון ובמיזמי בבתי הספר משתתפים כ- 1000 תלמידים, בקשת רחבה של כלי נגינה- וכך סוללים את דרכם לעולם הקסום של צלילים ומוזיקה. צוות המורים המסור מעביר את רזי הנגינה והשירה במסלולים יחידני ובקבוצתי ומוביל ומכוון את הנגנים הצעירים להישגים מרשימים. תיזמורות ולהקות הזמר של הקונסרבטוריון יוצאים לפסטיבלים והופעות בחו"ל- שם מייצגים בכבוד את העיר יבנה ואת מדינת ישראל. אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מעשיה מוזיקלית חינוכית ולהצטרף למשפחת הקונסרבטוריון העירוני.

מנהל הקונסרבטוריון: ראובן גוטמן

כתובת: רח` גיבורי החיל 1,  יבנה
טלפון: 08-9439491, 08-9435695

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

 

בית ספר "אור למחול " הוא בית לרקדנים .בית הספר מעודד את ההתנסות הבימתית, ומאפשר לרקדנים בכל קשת הגילאים מגוון רחב של אפשרויות להופיע על הבמה כדרך לפיתוח היכולת האישית והפרפורמרית וכן כדרך לפיתוח הביטחון העצמי וסלילת הדרך בעיצוב אישיותו של הרקדן.

"אור למחול" מציע מגוון רחב של חוגים לילדים מגיל 3.5 ומעלה, במגוון סגנונות: ג`אז, STREET JAZZ, מודרני, בלט קלאסי, היפ-הופ, פאנקי, ברייקדאנס, אימפרובזציה/ קומפוזיציה ועוד.. כל זאת תוך שימת דגש על טכניקה קלאסית וסגנון גא`ז מודרני עכשווי.

כל השיעורים, בכל תחומי הריקוד, מחולקים לפי גילאים ולפי רמות: בשיעורים הבסיסיים של הבלט היצירתי, נערך מפגש ראשוני בין התלמידות לבין עולם התנועה, המחול והמוסיקה, ובהם מפתחות הבנות מודעות עמוקה לגופן ולטווח יכולותיהן הפיזיות. בשיעורים המתקדמים נדרשות הרקדניות לרמה גבוהה של טכניקה, ומושם דגש על איכות התנועה, על גישה מקצועית, ועל התפתחותה האישית של כל רקדנית.

 

בהנהלת: רינת שצ`רב
כתובת: גיבורי החייל 1 יבנה
טלפון: 08-9439491 , 08-9435695

 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

 

ספריית יבנה הוקמה בשנת 1975 ועברה למשכנה החדש בשנת 2004. כותר פיס יבנה מהווה מוסד לפעילות אוריינית, המכיל מאגרי תרבות, מידע וידע ומציע את שירותיו בתחומים הללו לכלל תושבי יבנה, ילדים, נוער ומבוגרים. הספרייה אוספת, מארגנת ומעמידה לרשות הציבור מגוון מקורות ידע בכל תחומי התרבות, האומנות ההשכלה והמידע. הכותר מהווה מרכז תרבות עתיר טכנולוגיה הנותן מענה להתפתחות ולשינויים סביבתיים, התרבותיים והטכנולוגיים. מלבד השאלת ספרים לילדים, נוער ומבוגרים, הספרייה העירונית מציעה: קטלוג ממוחשב המכיל בתוכו ספרי ילדים וספרי קריאה בעברית, אנגלית ורוסית וספרי עיון ומידע. שימוש במחשבי הספרייה, התחברות לאינטרנט ורשת אלחוטית לחיבור מחשבים ניידים.

מנהל הכותר: ציון דויד

מנהלת הספריה: מזל צנעני

כתובת: דואני 6, יבנה
טלפון: 08-9333303
פקס: 08-9333302

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

 

הסדנה לאמנות משמשת כמרכז עירוני לכל תחומי האמנות הפלסטית. בסדנה מתקיימים חוגים לאמנות במגוון תחומים ולכל הגילאים, בשעות הבוקר והערב.

בגלריה-הסדנה לאמנות מוצגות תערוכות של מיטב אמני ישראל, לצד תערוכות של אמני יבנה, אמנים עולים ותלמידי ביה"ס בעיר. בשעות הבוקר מקיימת הסדנה פעילות לביה"ס וגני הילדים, המשלבת ביקור בתערוכה, "שיח גלריה" וסדנה מעשית. בנוסף מעורבת הסדנה בפעילות הקהילתית והעירונית ומקיימת ערבי תרבות בשיתוף פורום ידידי הסדנה לאמנות.

מנהל הסדנה: רוני ראובן

כתובת: שדרת דואני 25 יבנה
טלפון: 08-9422458 , 08-9435512
פקס: 08-9575252

 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

לומדים ונהנים במרכז חינוך ע"ש רייך. המרכז מקיים פעילויות לחינוך מבוגרים קתדרה עממית וחינוך מיוחד.
הקתדרה העממית שמרכז חינוך ע"ש רייך מציעה מגוון רחב של חוגים, קורסים, סדנאות והרצאות להרחבת ההשכלה ולהעשרה, לתושבי יבנה והסביבה. באווירה נעימה עם מיטב המרצים.

מנהלת: ענת גרוצקי
כתובת: רח‘ האמוראים 1, פינת גיבורי החיל
טלפון: 08-9331133
פקס: 08-9331134

 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

פעילות חוגים ותרבות לתושבי השכונה. בעיקר עולי אתיופיה.
בית סולומון מהווה מוקד קהילתי לתושבי השכונה. כמו גם בית לסיוע ותיגבור בלימודים ופעילויות ייחודיות.
קבוצת מנהיגות נוער, חוגי נוער, היפ-הופ, מדצ"ים, ראפ, פעילות ”מדרשת ידידות“

מנהלת: פנינה בן-שטרית

כתובת: רח` הנרקיס 3, יבנה
טלפון: 08-9439678

 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

 

מקיים פעילות חוגים והצגות בעיקר לתושבי שכונת נאות בגין.

מנהלת: פנינה מזוז - בן לולו

כתובת: רח` הפטל 1, שכונת נאות בגין יבנה.
טלפון: 08-9322078

 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

המחלקה לקידום נוער - מחלקה מקצועית המטפלת בנוער במצבי סיכון ונוער מנותק בגילאי 14-18 , במטרה לשלבם במסגרות של חינוך, חברה ותעסוקה. כמו כן, המחלקה מטפלת במועמדים לשירות ביטחון עם בעיות פרט והסתגלות. במסגרת המחלקה פועלות תוכנית מציל"ה. והרשות למלחמה בסמים המציעה מגוון פעילויות בתחומי חינוך נוער, ספורט וקהילה במטרה לצמצם ולמנוע את תופעות האלימות ומניעת שימוש בסמים ואלכוהול.

מנהל: אורי איטח

כתובת: רח` האלון 31, יבנה.
טלפון: 08-9432523
פקס: 08-933330

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

 

 

פעילות חוגים תרבות וחברה בעיקר לילדים עולים יוצאי אתיופיה.

מרכז התרבות הינו הבית המרכזי לבני העדה האתיופית בעיר המשמש אותם לפעילויות רוחניות ובנוסף משמש כמרכז שכונתי לכלל ילדים, נוער ומבוגרים, לחוגים, לפעילויות ולהעשרה.

מנהלת: גדעון ג‘מבר

כתובת: רח` הדרור 20, יבנה.
טלפון: 08-9330407

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

 

מחלקת הנוער העירונית מרכזת את כלל פעילויות החינוך הבלתי פורמאליות עבור בני הנוער בעיר בשעות אחה"צ, במסגרת פעילות המחלקה פועלות כלל תנועות הנוער בעיר, קבוצות מנהיגות שונות, תחומי עניין, וכמובן אירועים לנוער

אנו מזמינים אתכם – בני הנוער , לקחת חלק במגוון פעילויות.

 

לפרטים נוספים לחצו כאן או על התמונה

חוגגים איתנו יום הולדת

 

הצהרונים שלנו

מערך הצהרונים של מתנ"ס יבנה פועל תחת החברה למתנסים, משרד הכלכלה ועובד בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת גני הילדים ובתי הספר של עיריית יבנה. הצהרונים פועלים בהמשך ליום הלימודים בגן ובבית ספר ומקיימים קשר ישיר והדוק עם צוות הסייעות של הבוקר שבחלקו הגדול ממשיך את עבודתו במסגרת הצהרונים.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן או על התמונה

סדנאות

גלריה
השאירו פרטים ונחזור אליכם