קו המים 

קו המים

צור קשר

ראשי

אודות

 

קו המים קבלן אינסטלציה בגוש דן והשפלה

קו המים הינה חברה פעילה בתחום האינסטלציה למעלה מעשור והנהנית מוותק, ניסיון ומוניטין רב בתחום מתן פתרונות לנזקי צנרת.

עבודות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מתחזוקת הבית, ולכן גם מלוות את חיי השגרה שלנו.
סתימות בכיור, נזילות בשירותים, צינור שבור, הצטברות אבנית סביב ראש המקלחת או ידית ברז שיצאה ממקומה – כל אלה הם תסריטים שיכולים להתרחש על בסיס יומיומי בבית, ושהדייר הממוצע, לא תמיד מסוגל לתת להם מענה. לכן, עבודה עם אינסטלטור במרכז קבוע, שיבצע את כל התיקונים הדרושים היא חשובה, וחשובה לא פחות היא, בחירת האינסטלטור.

 

איך בוחרים אינסטלטור ?

מקפידים על כך שאיש המקצוע מיומן בתחומו, בעל ניסיון רב ב”שטח”, מנוסה בביצוע עבודות אינסטלציה מגוונות

ויכול לתת פתרון לכל סוגייה ומעל לכל – שיש לו תעודת הסמכה המהווה עדות לכך, שהוא מורשה לעבוד בתחומו על-ידי משרד התמ”ת.

 

אינסטלטור קו המים

קו המים עונה על כל הקריטריונים שהוזכרו לעיל, ומעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים, שמשתמשים בחומרי העבודה האיכותיים ביותר בשוק העומדים בדרישות התקן, ובציוד מתקדם שנועד לתת מענה למגוון פתרונות אינסטלציה.

מעבר לכך, מקפידה החברה על מתן יחס אישי ללקוחותיה, ומבצעת את כל עבודותיה במקצועיות וביעילות, תוך השארת מרחב העבודה נקי ומסודר למשעי בגמר הביצוע. אנשי המקצוע שמעסיקה קו המים אינסטלציה שוברים את הסטיגמה שאינסטלטורים לא מכבדים לוחות זמנים, והם מקפידים על עמידה בזמנים לתפארת.

החברה מספקת שירותי אינסטלציה במרכז ובכל איזור המרכז לסקטור הפרטי, המוסדי ולוועדי בתים, ומציעה מחירים הוגנים המתאימים לכל כיס. חברת קו המים תעשה כל שביכולתה כדי להגיע אליכם בהקדם האפשריבמצבי חירום.

נשמח לתת לכם מענה טלפוני, הכולל הנחייה והדרכה למזעור הנזקים עד להגעת אחד מנציגיה אליכם הביתה.

 

אזורי שירות של חברת קו המים אינסטלטורים בפריסה ארצית

קו המים אינסטלטורים מספקים את כל שירותי האינסטלציה לפרטיים ולעסקים הן בפתרון תקלות אינסטלציה והן בהקמת תשתיות אינסטלציה לבתים, מבנים, עסקים, מפעלים ועוד.

ניתן ליהנות משרות מהיר במיוחד באזורים הבאים:

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור ברמת גן

אינסטלטור ברמת השרון

אינסטלטור ביבנה

אינסטלטור ברחובות

אינסטלטור בראשון לציון

כמו כן באזורים הסמוכים לערים המצוינים לעיל.

בכל שאר האזורים זמני ההגעה יכולים להיות מעט יותר ארוכים כאשר מדובר בקריאה לפתרון תקלת אינסטלציה מיידית.

אנו ממליצים לך ליצור עמנו קשר טלפוני על מנת לוודא את זמני ההגעה המיידיים שלנו.

לאיתור מיידי והתייעצות בחינם – ערן  054-3333860

פתיחת סתימות

 

פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת, בכיור ובאסלה הן אחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות והמוכרות ביותר.

מדוע כדאי להזמין אינסטלטור כאשר גיליתם סתימה? מהן הסיבות להיווצרות סתימות ועוד כמה דברים שכדאי לדעת על פתיחת סתימות במאמר זה.

 

פתיחת סתימה באסלה או פתיחת סתימה בכיור עלולות לשבש את ההתנהלות במרחב הביתי

סתימה בכיור או באסלה עלולים לשבש את כל שגרת הפעילות בבית. כאשר אנחנו לא יכולים להשתמש בכיור או באסלה, המשמעות היא, כי איננו יכולים לשמור על היגיינה כראוי, לא יכולים להתארגן לעבודה, לא יכולים לקבל אורחים, וכל זה פוגע לחלוטין בהתנהלות האישית שלנו בביתנו. בשל ההשלכות החמורות שיכולות להיות לכיור או אסלה סתומים, רצוי להזמין אינסטלטור בהקדם האפשרי, בייחוד אם דיירי הבית לא יודעים כיצד להתמודד עם הבעיה בעצמם.

 

מתי חייבים להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימות בצנרת

על אף שבמקרים רבים היווצרות סתימה באסלה או בכיור יכולה להיפתר באמצעות שימוש פשוט בפומפה, בפעמים אחרות מדובר בבעיה חמורה יותר הנובעת למשל, מחדירת שורשים לפתח הביוב, בעייה שפתירתה מצריכה שימוש בכלים מקצועיים שיש רק לאינסטלטור. כדי לא להסתבך, ועל מנת שלא להתמודד עם אתגרים קשים מידי, רצוי להזעיק איש מקצוע.

איתור נזילות

 

מדריך איתור נזילות מים

נזילות מים הן תקלה שגרתית, אך לא נעימה בכלל היכולה לגרום לנזקים רבים בכסף וברכוש (כמו מטבח שמוצף מים ועקב כך נדרש להחליפו) ולכן כאשר אנו מבחינים בנזילת מים כלשהי, אנו מזדרזים מאוד לקרוא לאיש מקצוע לאיתור נזילות מים או איתור נזילה בצנרת המים או הביוב בכדי להביא לפתרונה באופן מיידי עם כמה שפחות נזקים.

מעבר לבזבוז המים, נזילות המים יכולות לגרום להיווצרות עובש, לרטיבות ולנזק בקירות, ולכן רצוי לטפל בהן באופן מיידי, טיפול המצריך איתור של מקור הנזילה תחילה.

כל מה שעליכם לדעת על איתור נזילות מים במאמר שלפניכם.

 

איתור נזילות מים – זה לא פשוט כפי שזה נשמע

איתור נזילות מים נשמע פשוט למדי, אך הוא אינו תמיד כך. במקרים רבים, הנזילה אינה גלויה לעין ולא ניתן להבחין במקור ממנו היא מגיעה. נזילות מים יכולות להגיע ממערכת האינסטלציה השקועה בקירות או ברצפה, ובסיטואציה כזו דרושים כלים ייעודיים לאיתור מקור הנזילה, כמו מצלמות מיוחדות וציוד אלקטרוני מתקדם נוסף. מעבר לעובדה, שמקור הנזילה עשוי להיות חבוי, קיימות מספר מערכות פוטנציאליות שבהן יכולה להיווצר דליפה, כך שכדי לרדת לשורש הבעיה, יש לבצע עבודה מקצועית הכוללת בדיקות של כל אחת מהמערכות כמו גם זיהוי של סוג הרטיבות, המסייע בבירור מקור הנזילה. לאור האמור, הרי שיש להתייחס ברצינות אל בחירת האינסטלטור שיתקן את התקלה, ולוודא שיש ברשותו ידע הולם על האופן שבו בנויות המערכות השונות. אם אתם זקוקים לאינסטלטור בתל אביב, המרכז או השפלה – קו המים זו החברה בשבילכם!

 

איתור נזילה בצנרת

כאמור לעיל, איתור נזילה בצנרת היא הבעייה היותר מורכבת באיתור נזילות מים משום שהצנרת לרוב אינה גלויה ודורשת מיכון מיקצועי כבד. לאחר איתור נזילה בצנרת, לעיתים נדרש לבצע חפירה באדמה על מנת להחליף את הצינור הנוזל – עבודה שיכולה לקחת זמן להבדיל מנזילת מים פשוטה או בצנרת הנמצאת בתוך הבית.

חידוש ותיקון צנרת

 

חידוש צנרת ביוב

 

מתי נדרש חידוש צנרת ביוב?

חידוש צנרת ביוב והחלפת קו צינור הביוב היא אחת מהפעולות הנפוצות שמבצעים אינסטלטורים. מתי נדרש לחדש את קו הביוב? אלו בעיות יכולות להסב לו נזק ולהצריך החלפה שלו? כל התשובות בכתבה שלפניכם.

 

גורמים וסיבות לחידוש צנרת הביוב

הגורמים העיקריים לחידוש צנרת הביוב הם: תזוזת הקרקע, קיפאון של האדמה או התיישבות – כל אלה יכולים לגרום לצינור הביוב להישבר, להיסדק או להתמוטט. בנוסף, שחיקה ובלאי של קו צינור הביוב, הנגרמים כתוצאה מנזקי הזמן גם הם מחייבים חידוש והחלפה של צנרת הביוב, מאחר שהם יכולים לגרום להיווצרות של עובש, רטיבות, הצטברות חלודה או אבנית.

על מנת להימנע מצחנה, תחושה של לכלוך ואף סכנות בריאותיות, יש להחליף במקרה כזה את קו הביוב.
דחיסת בטון לתוך צינור הביוב במסגרת עבודות בנייה יכולה גם היא לגרום לקריסה של הצינור, ומצריכה החלפה שלו בקו ביוב חדש. חדירה של שורשי עצים אל בריכת מי הביוב, המונעת את זרם המים או המגבילה אותו, היא עוד סיבה המצריכה לחדש את צינור הביוב. יש לציין, כי פעמים רבות קורה, שאין תקלה נראית לעין בצינור הביוב, אך בשל התקנה לקויה, שאינה עומדת בסטנדרטים, הצינור קורס ויש להחליפו.

 

איך מחדשים את צינור הביוב?

חידוש צינור ביוב מתבצע על ידי אינסטלטור מומחה ומקצועי, לשם כך נדרש לחפש אינסטלטור בעל תעודות הסמכה ייחודיות. אם אתם מחפשים אינסטלטור בתל אביב או במרכז ובשפלה, המומחים של חברת קו המים מבצעים, בין היתר, חידוש של צינורות ביוב, על-ידי פירוק הצינור הקיים והחלפתו בצינור 4 צול גבירית.

נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם, ולתקן את התקלה הקיימת בצינור הביוב שלכם או להחליפו בצינור חדש לחלוטין.

כנסו למידע משלים על חיבור מערכת דולחין.

 

תיקון דודי שמש

 

 

צריך תיקון דודי שמש בגוש דן והשפלה?

בין אם מדובר בתיקון דוד שמש, החלפת דוד שמש או גופי החימום – חברת האינסטלציה קו המים תעשה עבורך את העבודה במהירות, ביעילות, באחריות ובמחיר הוגן לחלוטין

תיקון דודי שמש או החלפת גוף החימום בדוד אינן משימות כה קלות, והן מצריכות פנייה לאיש מקצוע שישלים את המלאכה כראוי. מדוע לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים ולעשות זאת בעצמיכם? התשובה להלן.

 

תיקון דוד שמש בגוש דן והשפלה עם מומחה

נזילה של מים מגוף הדוד, תקלה בגוף החימום שלו או שבירה של קולט השמש בשל פגעי מזג האוויר – כל אלה מצריכים תיקון והחלפה של הדוד עצמו או של גוף החימום. דיירים רבים, הצמאים ללמוד דברים חדשים נוטים לקחת את המשימה על כתפיהם, ולהחליף בעצמם את הדוד או את גוף החימום. אחרי הכל, הם אומרים לעצמם, כמה מסובך זה יכול להיות?

העניין הוא, שזה כן יכול להיות מסובך, ושעבודה לא מקצועית שהתבצעה ללא ידע בתחום הדודים או בתחום החשמלאות עלולה לגרום נזק לדוד החדש, וכך, בעלי הדירה ימצאו את עצמם מפסידים את כל הכסף שהם התכוונו לחסוך באמצעות התקנת הדוד החדש באופן עצמאי. התקנת דוד חדש מצריכה ידע תיאורטי בתחום והיכרות עם דודים, ולכן רצוי לא לקחת סיכונים ולהפקיד את העבודה בידי אינסטלטור מוסמך בגוש דן והשפלה, שהוא איש מקצוע המתמחה, בין היתר, בהתקנת דוד חדש או בהחלפת גוף החימום של הדוד הישן.

 

האינסטלטורים של חברת קו המים בגוש דן והשפלה ישמחו לתקן את הדוד

חברת קו המים מתמחה בתחום האינסטלציה בכלל ובהחלפה של דודים או של גופי חימום של דודים בפרט. נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם, ולסייע לכם בתיקון התקלה או בהחלפת כל הדוד במחיר הוגן, בשקיפות ובאחריות.
לכן אם נדרש תיקון דוד שמש בגוש דן והשפלה – אנא פנו אלינו בהקדם ותוכלו ליהנות משירות מהיר ויעיל במיוחד.

ממליצים

 

לוח ארועים