שתף

פוענח הגורם לפיצוץ העז הלילה ברחוב הזמיר

11:46 23.07.2015

מה חדש ביבנה

 

מאת: יונית סלומי

 

ממצאים ראשוניים מראים כי שילוב של מכל תרסיס, עם נרות שהושארו דולקים, הוא הגורם לפיצוץ הלילה ברחוב הזמיר

 

כזכור, סמוך לחצות נשמע קול פיצוץ חזק מאחת הדירות, בקומה 6, בבניין ברחוב הזמיר. (ראה ידיעה כאן). למקום הגיעו כוחות חירום רבים שכללו: 3 ניידות אמבולנס, 3 ניידות משטרה ו-4 ניידות כיבוי-אש.


ההשערה הראשונית הייתה כי מדובר בפיצוץ בלון גז, או כהתנגשות של מים עם חשמל (שכידוע גורמת לפיצוץ), אך על-פי חוקר השריפות של כיבוי-האש, התברר כי הסיבה היא שונה לגמרי.


 

 

רשף גמליאל פדידה, קצין המבצעים של כיבוי-האש מסר: "למקום הגיעו ארבעה צוותי כיבוי-אש, מיבנה ומרחובות. לאחר שהצוותים הגיעו לדירה - הבחינו בהרס בדירה, ללא שריפה, ולמזלנו, ללא נפגעים. מחקירה ראשונית על-ידי חוקר השריפות - מדובר במכל תרסיס ריח, בשילוב של נרות דולקים, שגרם ככל הנראה לפיצוץ."

 

רשף גמליאל פדידה, קצין המבצעים של כיבוי-האש

 

עוד סיפר רשף פדידה כי במקרה כזה טרם נתקלו בכיבוי-האש, וכי הוא יוצא באזהרה לכל הקוראים כי ירחיקו תרסיסים מכל סוג שהוא מאש, שעלולה לגרום לפיצוץ המכל ואף להתלקחות דליקה.

 

ראוי לציין כי בניגוד לפרסומים באמצעי המדיה השונים, על קריסת מרפסות - בבניין זה אין מרפסות כלל. אכן נגרם הרס מסיבי בתוך הדירה וייתכן כי עפו חלקי חפצים החוצה.

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...