משכנתא EasyGo - הדרך הקלה לבית שלך 

משכנתא EasyGo - הדרך הקלה לבית שלך

צור קשר

ראשי

אודות

 

בעלים ומנכ"ל EasyGo הינו ליאור שרון.

• יועץ מוסמך בכיר, נמצא ברשימת היועצים המורשים בכל הבנקים בארץ.

• בעל תואר ראשון במנהל עסקים והתמחות ביזמות.

• יזם נדל"ן בשותפות  

• חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל.    

• ליאור וצוות EasyGo מלווה זוגות רבים ומשקיעים בכל התהליך
של משכנתא חדשה ומחזורי משכנתא.

 

"משכנתא היא אחת מחמישה סוגים של זכויות במקרקעין ומשמעותה שיעבוד של מקרקעין על ידי בעל זכות הבעלות, לטובת   אחר, על מנת להבטיח את זכויותיו. בדרך כלל נרשמת משכנתה על מנת להבטיח החזר של הלוואה שניתנה לבעל הקרקע" (ויקיפדיה)

יועץ משכנתא EasyGo הוא היועץ האובייקטיבי שעובד למענכם. הוא מתוגמל על ידי הלקוח, והאינטרס שלו להשיג את התנאים הטובים והמתאימים ביותר ללקוחותיו.

תהליך לקיחת המשכנתא דורש תכנון מוקדם:

ידע על המצב הפיננסי וההון הנוכחי שלכם, סוג הדירה אותה אתם יכולים לקנות ומחירה, גודל המשכנתא בה תוכלו לעמוד, תוך התייחסות לאורך חיי המשכנתא (תקופת הזמן שלה) ולתשלום החודשי.

היועץ מתחשב בתקציב החודשי שלכם, הכנסות והוצאות בהווה וגם בעתיד. אחרי הכל, החיים משתנים ואתם צפויים לקבל העלאת שכר, תכנון עתידי להרחבת המשפחה ועוד, חשוב לקחת זאת בחשבון בשלב לקיחת המשכנתא.

משכנתא EasyGo מתאימה את המשכנתא בהינתן הצרכים הפיננסים שלכם היום ובעתיד. אנו בונים תמהיל משכנתא (מסלולים שונים שמרכיבים את המשכנתא שלכם) בהתאם לצרכים ולמאפיינים שלכם.

מטרה נוספת של משכנתא EasyGo היא להשיג ריביות אטרקטיביות מהבנק, כך אנו משיגים לכם משכנתא מתאימה, נכונה וגם זולה.

יועצי משכנתא EasyGo מנהלים עבורכם משא ומתן מול הבנקים במטרה להשיג תנאים טובים יותר עד שלב החתימה.

כמו כן, משכנתא EasyGo פוטרת אתכם מהצורך להתמודד עם מושגים פיננסיים שאינכם מכירים, להתמקח עם הבנק על ריביות, להתרוצץ בין הבנקים ולהפסיד ימי עבודה, למלא טפסים אינסופיים ועוד...

 

ליצירת קשר - לחץ כאן

מחשבוני משכנתא

- להפנייה למחשבון לחצו עליו - 

  מחשבון משכנתא

 

  מחשבון זכאות

 

  מחשבון מס רכישה

התחדשות עירונית

 

ניו פוינט 

ניו פוינט היא חברה המסמלת חדשנות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

קבוצת ניו פוינט עוסקת ביזום, קידום ושיווק פרויקטים למגורים ומובילה עשרות פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, מבנייני בוטיק ועד מגה פרויקטים של פינוי ובינוי.

הקבוצה הוקמה, כדי לתת מענה אמיתי לצורך של דיירים להצטרף למהפכת ההתחדשות העירונית הכובשת את ישראל בצורה הנכונה, השקופה והיעילה ביותר.

החברה מציעה לדיירים שרוצים ומעוניינים בחידוש בניינים, מודל חברתי – בו הדיירים הם שותפים מלאים לאורך כל הדרך בפרויקט, החל משלב ההתארגנות ועד לשלבי הביצוע.

החברה רואה בדיירים שותפי דרך לייזום הפרויקט ושמה דגש על שיתוף מלא של הדיירים בתהליך כולו וסיוע בבקשות של דיירים לאורך הפרויקט. החברה מעסיקה ושותפה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה וזאת על מנת להבטיח איכות בלתי מתפשרת של הפרויקטים שבטיפול החברה.

 

אנחנו מאמינים

הקמת מיזמי התחדשות עירונית ברחבי מדינת ישראל, תוך שמירה והקפדה על צרכי הדיירים, אמינות, מקצועיות והוגנות.

קיים שילוב בין הניסיון העשיר לבין יחס חם ואישי לכל דייר, בין ניהול מקצועי וקידום הליכים מהיר לבין הענקת בטחון מקסימלי לדייר שמפקיד בידינו את הנכס היקר ביותר לו.

חברת ניו פוינט תורמת לעשרות פרויקטים שקורמים עור וגידים, דיירי השכונות זוכים לשיפור משמעותי באיכות חייהם, לדירות חדשות במפרט טכני גבוה, סביבת מגורים נאה ומטופחת ולשירותי קהילה ראויים.

אנו נעמיד לטובתכם את מיטב משאבינו האנושיים והכלכליים להצלחת הפרויקט והוצאתו אל הפועל במהירות וביעילות המרבית.

 

אם יש לכם בית בבניין העומד בחוק להתחדשות עירונית,

צרו קשר ונדאג לכם בצורה המושלמת ביותר.

1-700-700-759

 

 

לוח ארועים