מרכז המזגנים 

מרכז המזגנים

צור קשר

ראשי

המומחים למזגנים שירות תיקון והתקנת מזגנים באזור המרכז והשפלה

 

אודות

מרכז המזגנים מספקים שירות תיקון והתקנת מזגנים באזור גוש דן המרכז ושפלה

אנו מתחייבים למתן שירות אדיב, מקצועי ואיכותי תוך כדי הקפדה על זמני הגעה, איכות התיקון ומתן אחריות מלאה על כל תיקון והתקנה


תיקון מזגנים מכל הסוגים:

אלקטרה, תדיראן, פמילי, טורנדו, פילוט ועוד... כל מזגן שיש לכם אנחנו נוכל לתקן!!
מרכז המזגנים בבעלות נתי ויטוריאן

טכנאי מזגנים מקצועי אדיב ובעל ניסיון רב מספק שירותי תיקון והתקנת מזגנים בפריסה ארצית ובמחירים ללא מתחרים.

לקוחות ממליצים

משפחת רודברג כותבים: לצוות המדהים של מרכז המזגנים, תודה על שירות נפלא ,מחזה נדיר של חבר`ה צעירים, מוכשרים, שרותיים ומקצועיים! המלצנו כבר לכל חברינו.. נדיר למצוא שילוב כזה של מקצועיות ושירותיות. תודה מיוחדת לנתי, היית נפלא לאורך כל התהליך! הרווחתם לקוחות נאמנים :)

 

רותם אברהם כותבת: שירות אמין ומקצועי , שומרת את המספר שלכם לתמיד, עשיתם לי את הקיץ.

אורן זוהר: פעם ראשונה שאני קונה מזגן וכל כך נהנה מהשירות, גם את המזגן הבא שלי אקנה אך ורק במרכז המזגנים

 

 

משה מהמרכז כותב: שמחתי להשתמש בשירותיכם, המזגן שלי התקלקל ותוך זמן קצר החזרתם אותו לחיים! בזכותכם אני יכול שוב פעם להנות ולשמוח מהאוויר הצונן בביתי בימים חמים אלה! תודה!

ענת מחולון: רציתי להודות לצוות המתקינים המדהים של חברת מרכז המזגנים אשר התקינו לי את המזגן המרכזי בביתי, בזכותם כל משפחתי נהנים מאוויר קר ונעים בכול רחבי הבית. תודה רבה!

מהו תיקון מזגנים / תקלות נפוצות

תיקון מזגנים

מיזוג אוויר הינה מערכת שנועדה לשפר את הנוחות האקלימית של אלו המאכלסים חלל כלשהו, את תנאי העבודה של ציוד. כל מערכת אוורור, חימום וקירור המשמשת למטרה זו יכולה להיות מוגדרת כמערכת מיזוג אוויר או כמערכת בקרת אקלים. הקירור מבוצע על ידי משאבת חום או על ידי התאיידות של מים. החימום מבוצע גם הוא על ידי משאבת חום או על ידי הסקה.

אבחון טכנאי לתיקון מקצועי

תיקון מזגנים כרוך ברוב המקרים בהזמנת שירותים מטכנאי מזגנים, אולם ניתן לבצע בצורה עצמאית את האבחון הראשוני טרם בואו של הטכנאי. בשורות הבאות נציג מספר עקרונות מרכזיים במסגרת אבחון של תקלות מזגנים. באופן כללי, עקרון הפעולה המאפיין את מרבית המזגנים המודרניים הוא די פשוט, המזגן מזרים גז דחוס בטמפרטורה גבוהה ובלחץ גבוה, דרך הצנרת של הקירור, שם הגז עובר שינוי במצב הצבירה ונהייה נוזל. לאחר מכן הוא מתפשט וחוזר שוב למצב צבירה של גז.

מהו עיקרון הפעולה של מזגנים מודרניים?

תהליך זה מלווה בספיחה של חום דרך האוויר שמוזרם מסביב לצנרת על ידי מאוורר. תהליך זה חוזר על עצמו מספר פעמים ועל ידי כך מייצר זרם קבוע של אוויר קר. המנוע החשמלי שמפעיל את המדחס מביא לכדי דחיסת האוויר. תהליך קירור הגז נעשה על ידי מעבה, בו ישנם מאוורר ומערכת צינורות, מזכיר קצת את אופן פעולתו של הרדיאטור במכונית שם ההתפשטות נעשית באמצעות מאייד. באמצעות המאוורר האוויר נשאב מבחוץ, בזמן שהוא עובר במסנן שחוסם חלקיקים שונים ואבק שחדרו מבחוץ.

תקלות נפוצות במזגנים

במהלך איוד הגז, גם אדי המים באוויר מתקררים, ולאחר מכן נאספים ומנוקזים מחוץ למזגן בצינור שנועד להזרימם החוצה. בעיות במזגנים עשויות להיגרם עקב כשל מסוים בכל אחד מהאלמנטים הנ"ל: המעבה, הצנרת, המדחס, המאוורר, המסנן, הניקוז או מערכת הפיקוד החשמלית שמעניקה שליטה על כל הרכיבים הללו.

תיקון מזגנים בדרך כלל נדרש עקב התקלות הבאות: דליפת גז, תקלה מכאנית במאוורר או במדחס, בעיות חשמליות, בעיות ניקוז, בריחת גז, תקלות בפילטר שאינן מאפשרות לסנן את האוויר.

טיפול בתקלות נפוצות

תיקון מזגנים על ידי טכנאי מוסמך מתחיל בהפעלת המזגן והקשבה לו.

חיפוש אחר כשל חשמלי יעשה כאשר המזגן לא נדלק, או שנדלק אך לא עושה דבר.

במידה והצליל של המזגן לא תקין לאחר שהודלק, בדרך כלל הדבר יעיד על כשלים במדחס או במאוורר. במידה והמזגן לא מקרר מספיק, סביר להניח שיש נזילת מים, וברוב המקרים הדבר נובע מדליפת גז, לשם כך יבדוק הטכנאי את לחץ הגז במזגן.

מרכז המזגנים מספקים שירות תיקון מזגנים, ברשותינו טכנאים מקצועיים ומנוסים שיאתרו את התקלה במהירות.

אנו מתקנים את כל סוגי התקלות במזגן, ברשותינו טכנאי מזגנים מוסמכים לתיקון מזגנים מכל החברות


מחירי התיקונים אצלנו קבועים מראש ולא ניתנים לשיקול דעתו של הטכנאי, כך תהיו בטוחים ששילמתם רק עבור התקלה שנמצאה אצלכם במזגן.

לוח ארועים