מרכז הארה 

מרכז הארה

צור קשר

ראשי

אודות

מאיזה אופיר הללי נעים להכיר! (:

שמי מאיזה, וכשמי הייחודי כך גם שיטות הטיפול שלי.

אני מטפלת הוליסטית מוסמכת המשלבת כלים רבים להצלחת הטיפול

מה אני מציעה?

ב'מרכז הארה' שבגדרה אני מציעה ליווי אישי, וגם סדנאות והרצאות בדרך ההארה תוך שימוש בכל הטכניקות שלמדתי במהלך עשרות שנים של ניסיון, שהפכו אותי מעבר למטפלת- למנטורית לשינויים בחיים.

♦ שינוי בחיים, העצמה הגשמה ושפע

♦ ריפוי גוף ורגש

♦ שלווה פנימית

♦ מודעות והתפתחות

♦ טיפול בקשב וריכוז ובחרדות

♦ שחרור מהעבר ומאירועים טראומתיים

♦ שחרור דפוסים ואמונות, ושינוי הרגלים


כל אלו מטופלים במגוון רחב של כלים:

♦ תטא הילינג

♦ בארס

♦ רייקי

♦ עבודה עם קלפים (קלפי טוטם אינדיאני)

♦ שחזור גלגולים

♦ נורמולוגיה

♦ אימון אישי והתמחות ב-  ADHD

 

מזמינה אותך להגיע עוד היום ל"הארה"

מי אני

שלום לך, שמי מאיזה- שם ברזילאי, עבור מי שתוהה (וזה כולם בעצם...)
אני רוצה שבכמה שורות תכירו אותי (או לפחות תרצו להכיר יותר) ויחד עם זאת תכירו את 'מרכז ההארה' שפתוח לציבור הרחב.

אני מאמינה שמי שהגיע עד לדף הזה לא הגיע סתם, הרי אין מקריות, אז... כדאי שנכיר...

איך הכל התחיל

מחלב אמא אני יונקת רוחניות והתפתחות מודעת, ומתהלכת על שבילי העולם הזה מתוך ידיעה ברורה כי הוויתי לא מתחילה ברגליי ומסתיימת בראשי, אלא היא הרבה יותר, והרבה מעבר לגופי הפיזי. וזה נכון לא רק אליי - זה נכון לכולנו.

הידיעה הזאת הובילה אותי להתפתחות תמידית בכל מה שמעבר לחושים הפיזיים - הרצון לראות, ולבחור לדעת סלל לי דרך של לימודים בלתי פוסקים במגוון רחב של תחומים שהעשירו את עולמי, גיבשו את מי שאני ואת סל הכלים הטיפוליים שיש ברשותי כדי להביא את ה'הארה' לכל מי שרק ירצה.

כבר בילדות המוקדמת, למרות היותי אאוטסיידרית, הילדים מבית הספר היסודי היו עולים אליי לרגל להתייעץ בכל דבר וידעו שאצלי ימצאו תשובה, הכוונה והארה, והכל מתוך אהבה ללא תנאי.

כשבגרתי מעט והגעתי לתיכון, בחרתי מסלול של מהפכנית במדינה עם משטר צבאי, אינטלקטואלית שנלחמת באי צדק ופגיעה באחווה בשוויון ובחירות. כך גם הייתי ילדת פרחים המטיילת ברחבי ברזיל ויוצרת תכשיטים מאבני קריסטל ומוכרת אותם.

 

מה למדתי?

בגיל 18 עליתי ארצה ובחרתי ללמוד לימודים אקדמיים בתחומי הטיפול, וכך למדתי מדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה. אך לא נעצרתי כאן - המשכתי ללמוד...וללמוד, ועוד קצת ללמוד- הנחיית הורים וזוגות נשואים, טיפול משפחתי, חינוך, טיול בשיטת אלבאום, גישור, התערבות במצבי לחץ וחרדה, אבחון פסיכו-דידקטי, וגם לימודים בטכניון בתחום האימון האישי ואימון לנוער, מתבגרים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז.

במקביל ללימודים הקונבנציונאליים למדתי רייקי, לימודי התפתחות ומודעות רוחנית, נומרולוגיה קבלית, קבלה מעשית בשיטת "האורות מלמדים", שחזור גלגולים, תטא הילינג, בארס ושחרור פיזי ממצבים נפשיים. טיפלתי במאות אנשים, גם בהתנדבות והתפתחתי מאד בתקשור, העברת מסרים והבנה וניתוח חלומות.

במהלך כל השנים הללו(בהן למדתי ולמדתי), עבדתי ועודני עובדת בחינוך וטיפול בילדים ונוער בסיכון. גידלתי 3 ילדים ובניתי לי בית, נולדו לי 2 נכדות בינתיים וכעת, החלטתי שהגיע הרגע לפתוח את ביתי הפנימי ולהאיר מאורי באופן מקצועי דרך מרכז שהקמתי ואחרי שכל הסימנים של היקום היו ברורים והובילו לכך.

והנה אני כאן: פותחת את שערי האני הפנימי ואת דלתות 'מרכז הארה'.למה הארה?

כי המסע שלנו על פני הפלנטה שלנו הוא מסע של הארה- פנימית המאירה את דרכינו. עוד כתוב במקורות :

ב"ְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ. וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם. ג וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי אוֹר; וַיְהִי-אוֹר. ד וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת-הָאוֹר, כִּי-טוֹב; וַיַּבְדֵּל אֱלֹהִים, בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחֹשֶׁךְ. "

בהרבה חלקים ממסענו כאן אנו חשים שאנו בחשיכה, בתוהו ובוהו, תקועים, לא רואים את הדרך, קשה לקבל החלטה לכאן או לשם, לא חשים מאושרים ויש תחושה של ריקנות, שחסר עוד משהו... אם אשאל אתכם מה קורה כשאנו נכנסים לחדר חשוך? הדחף הראשוני של כולנו הוא לחפש את מתג האור.

למה? מה קורה לנו באותם הרגעים שאנו לא מוצאים את המתג? חוסר שקט מתחיל לחלחל בנו, פחד משתלט עלינו ותסריטים משתלטים על ראשינו כי אנו לא רואים, כי אין אור... התחושה היא של תוהו ובוהו כל מה שאנו צריכים בשביל לצאת מהמצב הזה הוא לראות.

בשביל לראות אנו צריכים אור. תהליך הארה הוא למעשה תהליך של מציאת המתגים הפנימיים שידליקו את האורות במקומות רבים של היותנו, של רגשותינו, של נפשנו של כל המקומות הקיימים בנו.

'מרכז הארה' הוא בדיוק הפנס שיעזור למצוא את המתג כשאנו מגששים בחושך ובאפלה!

ב'מרכז הארה' אני מציעה ליווי מתוך חיבור לאור העליון ועל ידי שימוש בכל הטכניקות שברשותי – תטא הילינג, בארס, הילינג ומגע אנרגטי, תקשור, שחזור גלגולים, נומרולוגיה, שילוב כלים ואימון אישי שכולם יחד וכל אחד לחוד מסייעים לטפל ולהביא לשינוי בתחומי חיים רבים ובינהם:

* העצמה, הגשמה וחיבור לשפע

* ריפוי גוף ורגש

* שלווה פנימית

* מודעות והתפתחות

* קשב וריכוז

* שחרור מהעבר, מאירועים טראומטיים ומחרדות

* שחרור דפוסים ואמונות ושינוי הרגלים

ותחומים נוספים שיעלו בתהליך- כל זאת מתוך החזון שלי, להיות לא רק מטפלת, אלא מנטורית לשינוי ולחיים עם סיפוק ומשמעות, מתוך שמחה ובחירה חופשית ומודעת.זוכרים את הטרנזיסטורים הישנים?

תדמיינו את הרדיו של פעם- זה שהיינו מחפשים בו את התחנות? זוכרים את הרעשים העוצמתיים שהיינו שומעים עד למציאת התחנה? ככל שהתקרבנו לתחנה הרעש הלך ושקט, עד לסנכרון האופטימאלי בתחנה המדויקת.

הרגע הזה בו הרעש משתתק והשידור הנעים, הבהיר והברור בוקע מהרדיו החוצה – זהו התהליך שכל אדם עובר עד למציאת התחנות שלו- מרעש פנימי משתק עד מפחיד ועד לסנכרון, לשקט ולשלווה הפנימית שאין תחליף לה.

מנטור אמור לסייע לסובב את הכפתור של הרדיו למציאת הנקודה המדויקת וסנכרון התחנה עם כל שאר השידורים הפנימיים שלנו.

אשמח למצוא גם איתך את התחנה הנכונה עבורך :)
מאיזה,
'מרכז הארה'

 

 

סוגי טיפול

תטא הילינג

נומרולגיה

בארס

• עבודה עם קלפים

רייקי

• כלים אימוניים

• שחזור גלגולים

• התמחות ב-ADHD

 

 

אקסס בארס TM ותהליכי גוף אנרגטיים:

קיימות  32 נקודות בראשך שם מוחזק מטען אנרגטי של כל מה שלמדת וחונכת לחשוב ולהאמין בכל תחומי חייך . נקודות המגע מייצגות תחומים שונים בחיינו כמו מערכות יחסים, כסף, שליטה, יצירתיות, מודעות, מיניות ועוד.
כאשר נוגעים בהן בעדינות, הן מתחילות לשחרר, ללא מאמץ ובקלות, את כל מה שלא מאפשר לך לקבל. נקודות אלו מכילות את כל המחשבות, הרעיונות, האמונות והשיקולים שאחסנת בכל תקופת חיים.

זוהי הזדמנות עבורך לשחרר הכל! כל סשן של בארס יכול לשחרר 5,000-10,000 שנה של מגבלות, בהיבט של חייך שתואם לנקודת הבארס הספציפית שנוגעים בה. זהו תהליך מזין ומרגיע מאד, המשחרר את המגבלות בכל היבטי חייך, אותם אתה מוכן לשנות! שחרור המחסימות מאפשר מרחב פנימי של האמת שאתה ובחירות ממקום מועצם ומדויקות לשינוי בחייך בכל התחומים בהם תבחר

קבלה או למידה של אקסס בארס סייעו לאלפי אנשים לשנות היבטים רבים, הקשורים לגופם ולחייהם:

שינה
בריאות ומשקל
סקס ומערכות יחסים
שפע
חרדה
סטרס
קשב וריכוז
ועוד דברים רבים!

 

 


תטא הילינג

Theta Healing ® תטא הילינג מבוססת על היכולת להאט את גלי המוח עד למצב חלימה, ועדיין להישאר בערנות ומודעות. ויאנה סטיבל היא זו שתקשרה את השיטה לראשונה, ואז פיתחה אותה ושכללה למעלה מ20 שנים.

תטא הילינג מרפא כל תחום בחיי האדם על ידי שיח עם התת מודע כאשר המטפל נמצא בגלי תטא ובחיובר עם אנרגית הבריאה –המאפשר גישה לתת מודע וריפוי מיידי וכשזה לא מתאפשר כי יש חסמים בתת מודע לשינוי מיטבי הריפוי באמצעות מציאת אמונות מגבילות וחוסמות הגורמות לתקיעות וחזרה על אותן התוצאות שוב ושוב.

בטיפול מתבצע על ידי שיחה ממוקדת והתהליך מהיר ומאפשר שינוי בחיי המטופל.מהות השיטה היא במציאת מקור הבעיה: להגיע לשורש הדברים ולמצוא להם פתרון מהיר ואפקטיבי. במידת הצורך מבצעים שחזור גלגולים כמקור לקושי בחיים אלה.

מחלות וכאבים פיזיים – ניתן לטפל במגוון רב של בעיות פיזיות בהצלחה מרובה.

מגנוט שפע – חיבור לשפע, ניקוי אמונות מגבילות שפע, עבודה על תודעת שפע והגדלת ההכנסה (באופן אישי) והרווחיות (בעסק).

פריצת דרך – הבנת מקור התקיעות, שחרור המגביל ויציאה לדרך חדשה, בכלל זה מציאת הייעוד, טיפול בדחיינות, קושי לשחרר שליטה ועוד.

זוגיות – טיפול בזוגיות קיימת, ברצון למציאת בן זוג, או בקושי להתנתק מאקס מיתולוגי, הסרת חסמים ושדרוג הקיים.

הגדלת הבטחון העצמי והערך העצמי – ריפוי מערכת היחסים שלנו עם אחרים ועם עצמנו, שחרור מערכות יחסים שלא משרתות אותנו, שיפור הכישורים החברתיים והתמודדות עם פחד במה ופחד מחשיפה.

התפתחות אישית ורוחנית – מימוש והגשמה עצמית, היכולת לחוש מסופק ומלא שמחה וחיוניות בחיי היום יום, היכולת להרגיש שיש לי בחירה חופשית בתהליך קבלת ההחלטות היומיומי העצמה ושינוי.

 

 

 

רייקי

רייקי היא אנרגיית חיים אוניברסלית הנמצאת ביקום כולו, בבני אדם, בבעלי חיים ובצמחים. מדובר בכלי עוצמתי התורם לבריאות האדם ומהווה הרבה יותר משיטת טיפול טבעית ופשוטה.

בחיים פוקדות אותנו, לעיתים, תקופות לא קלות. מתחים, דאגות ולחצים בתחומים השונים עשויים להפר את האיזון הנפשי שלנו, להביא לחוסר זרימה אנרגטית ולהשפיע לרעה על מצב בריאותנו.

שיטת הטיפול ברייקי מבוססת על מגע רך באמצעות כפות הידיים, אשר מפחית את תחושת המתח, יוצר רגיעה, מגביר את המרץ, מחזק יצירתיות ואופטימיות, תורם לחיזוק המערכת החיסונית, מונע מחלות ומאפשר ריפוי טבעי.

המטפל באמצעות רייקי משמש כצינור, דרכו מוזרמת אנרגיה לגוף המטופל דרך ידי המטפל למקומות ה"מוחלשים" או ה"חסומים" בהם היא נדרשת לאיזון, הפותח חסימות שגרמו למחלות ולבעיות נפשיות ומשפר את התפקוד בכל הרבדים:

ברובד הפיזי – הרגעת כאבים, איזון לחץ הדם, טיפול בכאבי ראש ומיגרנות, טיפול בווירוסים, סיוע בבעיות פוריות ועוד.

ברובד הנפשי והרגשי – סיוע בשחרור לחצים נפשיים, הפגת כעסים ומתחים, צמצום והקלה על תחושות חרדה (בין היתר, טיפול בחרדת בחינות), שיפור הזיכרון ויכולת הקשב והריכוז, שחרור רגשות מודחקים וטעינת הגוף ברוגע ובאנרגיה המניעה קדימה לעשייה ולביצוע שינויים בחיים.

ברובד הרוחני – התרוממות רוח, הגברת האינטואיציה, חידוד היצירתיות, חיזוק העוצמה הפנימית, התפתחות יכולת התקשור, עידוד לצמיחה האישית והכוונה לדרך הנכונה למימוש ייעוד ולהשגת מטרות בחיים.

 

 

 


נומרולוגיה

לכל איש יש שם ותאריך לידה המשקפים סודות כמוסים אודותיו. לפי הנומרולוגיה, לתאריך הלידה ולשמו של האדם יש חשיבות עליונה, משום שהם יכולים לשקף את אישיות האדם, כישוריו, צרכיו, יכולותיו ועוד.

בין מקורות הנומרולוגיה נמנים מצרים ובבל (אלפי שנים אחורה), פיתגורס ועוד חוקרים רבים. המחקר של הנומרולוגיה גדל בעשורים האחרונים ובמיוחד בחצי המאה האחרונה, בה נעשו אין ספור מחקרים שהגבירו את המודעות לנושא.

לפי תפיסת הנומרולוגיה, לכל דבר בעולם יש ויברציה בתדר מסוים. אם מוצאים את התדר של הויברציה, ניתן למצוא את האנרגיות שמשתייכות לחפץ. גם לשם האדם ולתאריך לידתו יש ויברציה ואנרגיה מסוימת. בעזרת הנומרולוגיה ניתן להגדיר את התדרים של האנרגיות של אנשים מסוימים ובכך לדעת תכונות אופי שלהם.

יש אנשים הטוענים, כי ההורים הם אלו שנתנו לנו את השם באופן מקרי לחלוטין. לפי הנומרולוגיה, טענה זו שגויה משום שאנחנו בעצם נתנו לעצמנו הן את תאריך הלידה, והן את השם וכמובן מצטרפות הויברציות, שעל פיהן נפעל בעתיד. 

הנומרולוגיה פועלת לפי מספרים: המספרים של השם והמספרים של תאריך הלידה. תאריך הלידה ניכלל בנומרולוגיה האישית שלך המשקף את אופיך וגורלך כפי שנטבעו על ידי כוחות שפעלו ביקום בזמן לידתך ועשוי להתאים או לא להתאים למספר השם שלך אם אין התאמה בין שני המספרים הללו - יהיו לך קונפליקטים ומאבקים רבים.

קורסים

סדנא מעצימה בהנחייתה של אורנה מרום - ניקוי אנרגטי קבוצתי לשחרור כל נקודת מבט הכובלות אותנו בכל מה שקשור לכסף בחיינו יתקיים בתאריך 14/6 בשעות 20:00-22:00 - לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן

 

 

≈ אקסס בארס - קורס בן יום אחד שעלול לשנות כל היבט של חייך וגם להוות עיסוק רווחי בפני עצמו או נוסף מתקיים ב - 27/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בלוג/מאמרים

 

1. יום הולדתי היום כך התגלגלו החיים לכאן.

נולדתי לפני 57 שנים ממש מדויק בשעה 21:00 בתאריך 2/1/1961 שביל החיים במספר 11 מסטר.

וגם השנה מסתנכרן בשנה העברית בט"ו טבת בירח מלא עם התאריך הלועזי וזאת שנה 11 שנת מסטר. - להמשך קריאה לחץ כאן

 

2. כתבה - פועלי הציבור במשרד החינוך - לקריאה לחץ כאן

 

3. קיבלתי פרספקטיבה מהבורא כי הלב הוא המצפן.

כשמבינה שמצפן פונה למגנטיות של הצפון קיבלתי את התובנה כי התשדירים שלנו ממגנטים אלינו את אשר משדרים. - להמשך קריאה לחץ כאן

 

4. מה עשית כלכך חיוני בלבכות את המצב שאינך בוחרת בלשנות את המצב ומה אם במקום לשנות את המצב תוכלי לבחור בליצור מצב חדש עכשיו ממש? - להמשך קריאה לחץ כאן

 

7. פגישה עיוורת- (מוקדש לבנותיי ולמעשה לכל הנשים באשר הינן) מחר ניפגש מחר, נתוודע ומי יודע.. אולי זה מה שנכון לי עכשיו, מדויק לי כעת, להתאהב ממש - להמשך קריאה לחץ כאן

 

8. מי רוצה ללמוד אקסס בארס?
הקורסים הקרובים, בני יום אחד בלבד, יתקיימו במרחב הקסום שלי בגדרה - לפרטים נוספים לחץ כאן

 

9. תובנה מלפני כ10 שנים מתוך עבודתי עם ילדים ונוער בסיכון:
הנער שהגיע אליי לעזרה הוא למעשה מלאך שליח וייעודו הנעת שרשרת על מנת להעיר אנשים ולגעת באור לבם שיאירו הלאה וידעו את האהבה ללא תנאי כאלוקות שנוכחת כבר. - להמשך קריאה לחץ כאן

 

10. פקאן בשל, נופל, העלים נשרו מזמן, כעת עת הפקאן... - להמשך קריאה לחץ כאן

 

11. תובנות הלכה למעשה
למה לכם ללמוד את כל מה שיש לנו "הרוחניים" להעביר הלאה? מדוע להשקיע ולהשקיע זמן וכסף ומשאבים נוספים להתפתחות התודעה כשכל מה שאתם מחפשים הוא קצת שקט בעולם הזה? - להמשך קריאה לחץ כאן

 

12. כשאני חושבת על אישה... אישה המהות הנשית, היא משכן לאהוביה כשאני עוצמת את עיניי וחושבת על אשה אני מתחברת לאשה שבי... - להמשך קריאה לחץ כאן

 

13. השוואה: בארס X אקונומיקה -

הנקיון תמיד מתחיל בפנים, גם החירות-אז מה תבחרו לעצמכם לקראת פסח?... - להמשך קריאה לחצו כאן

 

14. 40 שנים צחיחות במדבר- האם זה נחוץ?

הרבה מתלוננים כי המציאות שלהם רדופת משברים בכל תחום – חשים תקיעות, חולים במחלות, חוסר שקט פנימי, חוסר אושר. הם מביטים על האין ובורחים…מדוע כולם בורחים?... - להמשך קריאה לחצו כאן

 

15. יום השוויון כמות האור והחושך שווים ביום זה הרהרתי בשאלה על מהו שוויון?

כיצד יתכן שאנו שווים אם אנו שונים האחד מהשני ואין עוד אחד זהה לי?... - להמשך קריאה לחצו כאן

 

16. כמה תובנות לקראת היציאה ממצרים לחופשי. מלאים כרימון -

הרימון בעל הכתר הוא מלך הפירות. מה הופך אותנו למלכים בסביבתנו? ומה הקשר ליציאת מצרים?... - להמשך קריאה לחצו כאן

 

17. "במותם ציוו לנו את החיים". משפט מרגש שאין כמותו ומושרש עמוק בעם שלנו הלמוד רדיפות וקורבנות... - להמשך קריאה לחצו כאן

 

18. העצמאות שלי - יום עצמאות למדינת ישראל ואני מהרהרת מה לכתוב שעדיין לא נכתב ושהוא לא קלישאתי... להמשך קריאה לחצו כאן

 

19. אני כותבת כדי לשתף אותכם בפרויקט בארס התנדבותי שהתחלתי עם נערים/ות בסיכון... להמשך קריאה לחצו כאן

 

20. האם אפשר לנהל רגש? אני רוצה להעניק לכם כלי פשוט נפלא ומשחרר לעבודה עם רגשות... להמשך קריאה לחצו כאן

 

המלצות

-להגדלת התמונה לחצו עליה-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לוח ארועים