שתף

מבט לעולמן

11:46 03.11.2019

מה חדש ביבנה

 

בגלריה הסדנה לאמנות ביבנה תיפתחנה במוצאי-שבת, 9.11.19 (20:00) שלוש תערוכות חדשות ומעניינות

בהשתתפות תושבת יבנה, רונית אדם, ילידת יבנה, רחל עזרא, והאמנית וחוקרת האמנות, ד"ר נירה טסלר

 

הגלריה לאמנות ביבנה מהווה בית לאמנות איכותית ועכשווית. במוצ"ש 9.11 תפתחנה, במקביל, שלוש תערוכות חדשות ומעניינות במיוחד, במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, אמנים ותושבים.  


'בדמותם' של האמנית רונית אדם - היא מתייחסת להיבט האנושי על צדדיו הנסתרים. בציורי הידיים העמלות נבדקת האפשרות להשלים לצופה תמונה שלמה על האדם המסתתר מעבר לשוליים.

 

בדמותם. רונית אדם



בסדרה 'חברות' נפתח הצוהר להתבוננות פרונטלית ייצוגית ובו בזמן על זו הנסתרת, האחורית.

 

'365 יום, 360 מעלות' הוא שם תערוכתה של האמנית, רחל עזרא. עבודותיה הזעירות של רחל בציור וברישום נעשו במהלך שנה שלמה תוך התייחסות לסביבתה הקרובה בזמנים אחרים ובעונות שונות. הנופים, נופיו של המושב הגובל עם יבנה, השדות והמרחבים, בנייניה הנבנים של העיר לצד האנשים הסובבים אותה, משפחתה, בעלי החיים והציפורים החגות מעל.

 

'365 יום, 360 מעלות'. רחל עזרא

 

קיר האמנית 'עננות גבוהה', של ד"ר נירה טסלר, אוסף מראות טבעיים שקלטה בעדשת מצלמתה במהלך חמישה ימים של שיטוטים רגליים בסמטאות פריז, אשר היוו השראה לציוריה. באמצעותם היא מבקשת להעביר את תחושותיה וחוויותיה מהשנה האחרונה.

 

עננות גבוהה. ד"ר נירה טסלר


את התערוכות אוצר האמן ומנהל הסדנה לאמנות, רוני ראובן: "שלוש האמניות מציגות מבט ייחודי ואישי, וזו הזדמנות לקבל הצצה ליצירה עכשווית ולעולמן של האמניות".

 

התערוכות מוצגות בגלריה הסדנה לאמנות עד 25.12.19. כניסה חופשית.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...