מאסטר כהן 

מאסטר כהן

צור קשר

ראשי

מאסטר כהן

אודות

חברת מאסטר כהן, שבבעלותו של יעקב כהן, שוטר לשעבר בגמלאות, מאמינה בשירות אישי ובהתאמתו לצרכיו של הלקוח. הצוות שלנו יגיע אליכם במהירות ויעשה ככל שביכולתו כדי לפתור את הבעיה, ומבלי להותיר נזקים מיותרים או לכלוך. אנו עובדים בצורה יעילה מאד, שתאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר, ומבלי שתצטרכו לדאוג לדבר.
אנו מספקים שירותי מנעולן ופריצת מנעולים 24 שעות .

מאסטר כהן יעזור לכם להתמודד עם מקרים לא פשוטים, במהירות רבה וביעילות.
ניסיון רב בתחום, עבודה בעזרת מכשור מתאים תוך יישומן של שיטות העבודה הנכונות ביותר למצב.

לקוחות מספרים

לינדה רוגוזין, גן יבנה : כאשר נתקענו מחוץ לבית ללא כל יכולת לפתיחת דלתנו היינו אבודים ולחוצים (שכן זו היתה שעת לילה מאוחרת אחרי שחזרנו מאירוע משפחתי בצפון), היינו עיפים ומותשים ועל כן היינו חייבים שאיש מקצוע מיומן, זריז וכמובן אמין יגיע לביתנו במהרה וללא כל עקבות.
חייגנו ל"מאסטר כהן" המנעולן שהרגיע אותנו ואמר כי הוא כבר יוצא לדרך לעזרתנו.
כאשר הוא הגיע עם חיוך רחב והציג עצמו בשמו הפרטי : יעקוב כהן וכל זאת בזמן שהוא כבר פועל לפתיחת דלת הבית, ידענו והרגשנו כי עשינו בחירה נכונה באיש מקצוע מיומן, זריז ומקצועי – אז רצינו לומר ת-ו-ד-ה מכל משפחת רוגוזין! ש"חילצת" אותנו והגעתה בשעת לילה מאוחרת במהירות מקסימלית.

 

הרצל לוי, אשדוד: רצינו לומר תודה רבה לאיש מקסים, מקצועי ואמין שהגיע אלינו במהירות ופתר את הבעיה במספר שניות, יעקוב כהן המנעולן – תודה מקרב לב משפחת לוי.

 

אורטל חדד, אשקלון: חוויה לא נעימה היתה לנו כאשר הגענו לביתנו אחרי טיול ממושך בחוץ לארץ, ונוכחנו לגלות כי מפתחות הבית אינם ! לא בתיקי היד ולא במזוודות !! ולמרבית הצער לא נתנו מפתח ספאר לאף קרוב או שכן, כך שנשארנו מחוץ לבית אחרי טיסה ארוכה ועם עייפות מצטברת ! לאחר מספר דקות של ברורים עם קרובים וחברים, קיבלנו המלצות חמות לגבי "מאסטר כהן" פורץ מנעולים מוסמך ומיומן. חייגנו אליו ונוכחנו לקבל שירות מופלא כבר בשיחת הטלפון הראשונית, שלאחריה הגיע אלינו יעקוב המנעולן במהרה ופתח את דלת הכניסה לבית במיומנות ומקצועיות שלא נראו כמותן ! אז תודה לך מאסטר יעקוב כהן !

 

הילה עוז ארי, מושב אמונים: יעקוב המנעולן הגיע לביתנו לאחר שאבדו לנו מפתחות הבית (כנראה בסופר), הוא סיפק לנו שירות פריצת מנעולים ולאחר מכן אף נודע לנו שהוא מתמחה גם בשירותי החלפת צילינדר (מה שהיה מתבקש), כל שגם את השירות הזה ביצע בעבורנו במקצועיות, מהירות ואמינות – תודה, הילה.

סרטון

לוח ארועים