שתף

אלי מזוז: ''לא פוסל התמודדות גם על ראשות העיר''

19:01 12.03.2018

מה חדש ביבנה

אלי מזוז נבחר אמש לתפקיד יו"ר סניף מפלגת 'הבית היהודי' ביבנה, ונציגה בבחירות המוניציפאליות

 

לאחר היוודע תוצאות ההצבעה שנערכה בסניף, אמר מזוז: "אני מודה על האמון שנתתם בי ובדרכנו המשותפת, יש כאן גרעין של שותפים אמיתיים לדרך. סניף 'הבית היהודי' בראשותי הוא הבית של כולם. אנחנו פועלים יחד כעשר שנים בכל התחומים, בשותפות מלאה עם התושבים. אנו פועלים בתחום החינוך, בתחום החברתי - קהילתי, בתחום התרבותי, כשחלק מהפעילות מופנית גם לאלה שידם אינה משגת. קיימנו מאבק בנוגע לפרויקט 'מחיר למשתכן', למען הגדלת היצע דירות קטנות ברות-השגה למען הצעירים, והצלחנו להגדיל את כמות הדירות הללו, העלינו את תקציבי תנועות הנוער והמלגות לסטודנטים, פעלנו ודחפנו להקמת בית-ספר ממ"ד חדש לתפארת, בנינו גרעין עם פעילות ענפה, ופעלנו לחידוש ולהקמת קומה שנייה למבנה סניף 'בני עקיבא'. נמשיך וניתן את הלב ליבנה."

 

לא פוסל. מזוז

 

בתום הישיבה נקרא מזוז על-ידי חלק מחברי הסניף להתמודד גם על ראשות העיר, מתוך אמירה שיבנה צריכה רענון ורוח צעירה. מזוז השיב כי אינו פוסל התמודדות גם על ראשות העיר. כמו כן הוסיף כי ימשיך לפעול להרחבת השורות במפלגתו.

 

דורון מלכה, סגן יו"ר המועצה הדתית ביבנה, אמר: "אלי הוא שליח ציבור פעיל ונמרץ המהווה אוזן קשבת לתושבים ומסייע כפי יכולתו. אין לי ספק כי הוא המתאים ביותר לתפקיד, וימשיך להנהיג ולהוביל בצורה הטובה ביותר את המפלגה. המפלגה בראשותו  מהווה בית לכל גווני הציבור - דתיים, חילונים ומסורתיים, הפועלים יחד למען העיר, ואני הדוגמה הטובה ביותר לכך. אני מקווה ומאמין כי אלי ירוץ גם לראשות העיר, אני חושב שאחרי ניסיון של 10 שנים במועצת העיר, ועם ניסיונו הפוליטי הרחב כיום גם בכנסת, הגיע זמנו להוביל את יבנה קדימה".

 

חברי סניף 'הבית היהודי', יבנה, אמש, אחרי הבחירה במזוז כיו"ר 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...