החווה של שון - חוות סוסים 

החווה של שון - חוות סוסים

צור קשר

ראשי

החווה של שון - חוות סוסים

אודות

 

בעמק ירוק בין כרמים ושדות, ניצבת לה חווה בת אינספור אהבות. ומי גר בחווה? באוורה הראשונה סוסה חומה, כל היום מחכה לילדה רינה שתיקח אותה לריצה מהנה,באורווה השנייה סוסה כושית נקייה מגונדרת - סוסה לתפארת...וכך רצים בין השבילים מיטב הילדים והמבוגרים: ליהנות,לרכב,לדהור ולספוג אהבה מכל סוסי וסוסות החווה-ואת החווה מנהל בגאון המדריך המהולל הלוא הוא שון.

התחושה וההתרגשות של כל מי שמגיע אלינו לרכיבה על סוס היא יקרה מפז. הרכיבה עצמה - נותנת תחושה של שליטה וחופש בו זמנית. מרגע העלייה על הסוס ניתן להרגיש איך העולם נפרש לרגלינו, כך שכל מה שעלינו לעשות הוא לבחור את השביל שבו נרכב. החיבור שנוצר עם הסוסים הוא חד פעמי ומאפשר להתקרב אל הטבע והמקורות שלנו.

מתוך אהבה עצומה לסוסים ולחיבור שלהם עם בני האדם נפתחה החווה שלנו, מהרצון העז לגרום לחיבור הזה לחזור ולתת לקהל הרחב את האושר שרכיבה על סוסים מעניקה לנו. חוות הסוסים שלנו משלבת מגוון של מסלולי רכיבה, טיולים, טיפולים והנאה צרופה.

צוות המדריכים שלנו מיומן ומקצועי, אדיב ושירותי ומוסמך בכל השירותים השונים שהחווה מעניקה. החוויה אותה אנו מעניקים בחווה היא ייחודית ומאפשרת להשיב לנו, השקועים בחיי היומיום ובגירויים הבלתי פוסקים של החיים המודרניים, את הרוגע, הנופים הירוקים והאווירה הנעימה שבה אנו צריכים לחיות.

אנחנו כאן כדי לתת לכם פינה חמה שבה תוכלו להרגיש את השלווה האמיתית. אל תהססו להגיע אלינו לרכיבה חווייתית ולנשימה עמוקה של חופש.

רכיבה טיפולית

בחווה תמצאו מגוון אפשרויות רכיבה בתחום הרכיבה הטיפולית המסייעת ברמות שונות של קשיים - נפשיים ו/או פיזיים. רכיבה לילדים אוטיסטיים , רכיבה לבעלי מוגבלויות אשר משפרת פלאים את מצבו של הילד והופכת כל קושי ליתרון. רבים מההורים טוענים שאחרי שבקרו בחווה של שון,"הילד התעורר לחיים" והחל לחייך ולהיות חיוני יותר.

♦ יש הסדר עם קופת חולים מאוחדת ולאומית ♦
   (ובקרוב כללית)

 

 

 

 

סדנאות ומחנות קיץ

אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות עבור קהלים מכל התחומים והגילאים. ניתן לעשות אצלנו סדנאות לגיבוש עובדים, סדנאות ומחנה קיץ עבור ילדים ונוער, סדנאות ייחודיות עבור נוער בסיכון ועוד. המדריכים שלנו מיומנים בעבודה עם קהלים שונים ואנו מתאימים כל סדנא עבור הקהל המיועד.

הסדנאות ומחנה הקיץ מאפשרות לעבור תהליך חד פעמי בקבוצה המחזקת את הקשר הבין אישי ומפתחת יכולות שונות בקרב המשתתפים. הסוסים הם המפתח העיקרי להצלחת הסדנאות ומחנה הקיץ, שכן נרקם קשר ייחודי עם הסוסים המגביר את האינטרקציה בקבוצה.

 

ימי הולדת

החווה שלנו מזמינה אתכם לחגוג אצלנו ימי הולדת ואירועים מיוחדים. תוכלו לחגוג איתנו ימי נישואים, מסיבת רווקות\רווקים, אירועים משפחתיים, עסקיים או חברתיים וליהנות מאירוע שונה ומיוחד. אנחנו מספקים מגוון רחב של פעילויות והפתעות מהנות לימים החשובים ביותר בחייכם.

הגיעו אלינו להרפתקה של פעם בחיים יחד עם היקרים לכם.

 

סרטונים

♦ אין יותר טוב משיעור כזה ♦

 

 

♦ שיעור ראשון לקרין ♦

 

לוח ארועים