שתף

דבר ראש העיר

24.09.2011 08:03 - 01.01.1900 00:00

מה חדש ביבנה

 
 
 תושבים ומבקרים יקרים, ברוכים הבאים
 
 
ההיסטוריה של העיר יבנה משתרעת לאחור לתקופת הסנהדרין, כאשר ההווה הוא של עיר מיוחדת באיכות החיים ואילו העתיד טומן בחובו צבעים וגוונים ורודים.
 
הרכב אוכלוסיית העיר מהווה תופעה מיוחדת של מגוון אנושי, איכותי ורב יכולות, אנשים צעירים ותושבים חדשים שבחרו להתגורר ביבנה, הן בשל המוניטין של מערכת החינוך והן בשל איכות החיים והסביבה.
 
יבנה מציעה תשתית מעולה לצורך התפתחות מואצת והתחזית לגידולה עומדת על 42 אלף תושבים בתוך 5 השנים הבאות ו- 70 אלף תושבים ב- 15 השנים הבאות.
 
בראש סולם העדיפויות הצבנו את החינוך, כאשר 8,900 תלמידים מתוך 34 אלף התושבים פוקדים את מערכת החינוך העירונית, מגן ילדים ועד תיכון.
 
המבקר ביבנה בימים אלה, יוכל להנות מתנופת הפיתוח שעוברת העיר בחינוך, במיחשוב, בתעשייה ובשיפור חזותה. כל אלה נועדו להכין את יבנה לקראת המאה ה-21 ולהופכה לאבן שואבת למשקיעים, יזמים ואנשים טובים שיבחרו להקים בה את ביתם.
 
אני בטוח שהקשר הישיר והבלתי אמצעי שמעניק אתר האינטרנט, ישפר את התקשורת בין התושבים לעירייה.
 
עתה, בכל עניין או שאלה תוכלו לפנות גם אלי באופן אישי. אתם יכולים להעביר גם הצעות ורעיונות לשיפור וייעול בתחומים המוניציפאליים השונים.
 
 
שלכם, צבי גוב-ארי
ראש העיר
 
 
 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...