שתף

גזר-דין: 5 חודשי מאסר על ביצוע מעשי סדום

10:00 05.08.2014 | מערכת האתר

מה חדש ביבנה

 

בית-משפט השלום באשקלון גזר חמישה חודשי מאסר בפועל על צעיר יבנאי, בן 29, שבעת שהמתין לגזר דינו, על ביצוע מעשי סדום, בבת 14, ביצע מעשה סדום נוסף, שוב בבת 14. בשני המקרים הצעיר הכיר את הנערות באמצעות אתר 'מקושרים', ופעל באותה השיטה

 

על-פי כתב-האישום, הכיר הצעיר את הנערה באתר 'מקושרים' והתחזה בפניה כבן 21 מאשדוד. לאחר תקופה בה ניהלו קשר, באמצעות הצ'אט, ה-whatsapp והסלולר, למרות שידע שמדובר בבת 14, הם נפגשו, בשני מועדים שונים, באזור החולות, סמוך לחוף הים. בהגיעם למקום, הוריד הנאשם את מכנסיו ותחתוניו והחדיר את איבר מינו לפיה של הנערה, עד שהגיע לסיפוקו. לטענת הקטינה, בשלב מאוחר יותר, ובאותם המפגשים, הם קיימו יחסי-מין מלאים.

 

הפרקליטות, ובא כוחו של הנאשם, עו"ד אורי בר-משה, ממשרד בר-משה, פרץ ושות', הגיעו להסדר טיעון, לפיו יימחק סעיף 'בעילת הקטינה' וייגזרו על הנאשם 14 חודשי מאסר בפועל, מיום המעצר. קרי, יישאר עוד חמישה חודשים במאסר. על-פי החישוב, כאמור, אם ינוכה לו שליש, על התנהגות טובה, הוא צפוי להשתחרר כבר בתחילת החודש הבא.

 

העונש הקל הוא למרות שמעשי הסדום בוצעו בעת שהנאשם המתין למתן גזר דינו, בביצוע מעשי סדום בבת 14 אחרת בשנת 2012, שגם אותה הכיר באתר 'מקושרים', וחרף עברו הפלילי בתחום.

 

אילוסטרציה

 

סנגורו של הנאשם, עו"ד בר-משה, טען בבית-המשפט כי הסדר הטיעון הושג לאחר שהצליח להוכיח שבתיק התגלעו בעיות ראייתיות קשות, וכי גרסת הנערה הייתה "רצופת סתירות, אי דיוקים וטענות רבות שאינן מופיעות בחקירת המשטרה."

 

סנגורו של הנאשם, עו"ד בר-משה

 

הסנגור סיפר כי במסגרת המעצר, הצעיר ספג אלימות קשה, וקיצונית, משאר האסירים. עקב אותה אלימות, הוא נאלץ לעבור בין ארבעה בתי-כלא שונים, כאשר האסירים מנעו ממנו, בין השאר, לשתות, לאכול בבית-הכלא. לטענתו "הצעיר למד את הלקח".
 

סגנית נשיא בית-משפט השלום באשקלון, השופטת דינה כהן, ציינה, בגזר הדין (שניתן לפני כשבוע, ב-28.7.14), שהיא מקבלת את טענת סנגורו, עו"ד בר-משה, לפיה הצעיר למד את הלקח ממעשיו. בנוסף, השופטת ציינה כי הנאשם הביע חרטה, ומצאה כי הסדר הטיעון מצוי במתחם הסבירות.

 

עו"ד בר-משה: "אנו שמחים על החלטת בית-המשפט, שבחר לאמץ את הסדר הטיעון. אותו צעיר הבין את הפסול במעשיו, הפיק לקחים, והוא עתיד להיפגש עם אנשי מקצוע שיטפלו במצבו."

 

בנוסף למאסר, גזר עליו, בית-המשפט, 7 חודשי מאסר על-תנאי, ופיצוי לנערה, על-סך 10,000 שקלים, שישולם בעשרה תשלומים, ממועד שחרורו.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...