שתף

בעל עסק בעיר? מגיע לך שפע!

16:44 04.06.2020

מה חדש ביבנה

 

באמצעות בניית קשרים ויצירת חיבורים עסקיים, כל אחד יכול לצמוח ולהתפתח, לגדול ולהרחיב את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלו בכל נקודת-זמן


אחת הבעיות הקיימות בקרב עסקים קטנים היא נושא השיווק. כל בעל עסק עצמאי שואל את עצמו לא מעט: "איך יכירו אותי ואת השירות, שאני נותן? איך אגיע ללקוחות רבים יותר? איך יידעו עד כמה אני איש מקצוע איכותי ואמין?"


פעילות נטוורקינג תמיד עובדת. עובדה. ארגון ש.פ.ע מכיל אנשי עסקים איכותיים, שכל אחד מהם הופך לשגריר של שאר חברי הקבוצה, וכך, בעל העסק, הנמצא בארגון ש.פ.ע, פועל בידיעה שתמיד מישהו ימליץ עליו לפני אנשים אחרים, הזקוקים לשירות שאותו הוא מעניק.

 


ש.פ.ע. הוא ארגון נטוורקינג ארצי המיועד לבעלי עסק עצמאיים.
השם ש.פ.ע. מעיד על התפישה ומטרות הארגון - שינוע פעילות עסקית.


בש.פ.ע. מאמינים כי באמצעות בניית קשרים ויצירת חיבורים עסקיים, כל אחד יכול לצמוח ולהתפתח, לגדול ולהרחיב את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלו בכל נקודת זמן.


לש.פ.ע. קבוצות הפרושות ברחבי הארץ, מצפון לדרום. הן מכילות אנשי-עסקים מתחומים שונים ומגוונים. כל בעל עסק שייך לקבוצת-אם, הנמצאת סמוך למקום מגוריו, אך יחד עם זאת, רשאי כל חבר קבוצה להתארח ולבקר באופן שוטף בשאר קבוצות הארגון, ללא הגבלה, כדי לספר על העסק שלו ולחשוף אותו גם בפני החברים האחרים בארגון.


בעל העסק נחשף, על-ידי כך, לאנשים שלא היה פוגש אותם באופן אחר, לו לא היה חבר בארגון זה. גם הם נחשפים אליו ומכירים אותו יותר.
ההמלצות, שמקבל בעל העסק, מסייעות לו לרכוש לקוחות חדשים, לקבל עסקאות נוספות ולהגדיל, על-ידי כך, את מחזור הרווחים בעסק שלו.

 


ש.פ.ע יבנה

בימים המאתגרים אלה, של קורונה, גם ביבנה מוקמת קבוצה כזאת.
הקבוצה תנוהל על-ידי אודליה וון-דר-הורן אשר עוסקת בסדנאות צחוק.
הקבוצה תפגש במתנס נאות שז"ר רח` הנשיאים 17, יבנה, בימי ד' בערב, פעם בשבועיים.


לפרטים והצטרפות צרו קשר עכשיו!
מנהלת הקבוצה אודליה וון-דר-הורן 052-3424579
מנהל האזור ד"ר דאריאן רויטמן 054-5919330

 


למה כדאי להצטרף לש.פ.ע?

כיום נחשבים בעלי העסקים הקטנים ללב הכלכלה הישראלית, ולמרות זאת המדינה עדיין מערימה קשיים, שאיתם נאלצים בעלי עסקים להתמודד. עסקים קטנים נלחמים מידי יום על הישרדותם אל מול תנאי השוק המשתנים.

  • בש.פ.ע תמצאו מעבר לפעילות העסקית תמיכה, ייעוץ ואוזן קשבת.
  • בש.פ.ע תכירו עצמאיים המתמודדים עם אותן שאלות, התלבטויות, בדיוק כמוכם.
  • בש.פ.ע. תוכלו להשתתף בהרצאות וסדנאות, הנערכות ברחבי הארץ ללא תשלום. הן עוסקות, בין השאר, בשיפור השיווק, בהגדלת כמות העסקאות ובמידע, שיכול לחסוך לכם כסף רב.
  • מפגשי הקבוצות נערכים אחת לשבועיים, ובהם תזכו כבעלי עסקים להציג את עצמכם ואת העסק שלכם. תוכלו להרגיש בטוח ולשתף את האחרים גם בקשיים שאתם חווים ולנסות, על ידי כך, להיעזר ב"חוכמת ההמונים" שיש כל כך הרבה מה ללמוד ממנה.

 

זכרו! זה בדוק שנטוורקינג לעצמאיים - מוכיח את עצמו!

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...