בית חלומותיי - נדל”ן 

בית חלומותיי - נדל”ן

ראשי

 

 

אנחנו מאמינים שכל חלום הופך למציאות

 

ואנחנו בבית חלומותי - נדל"ן נעזור לכם להגשים אותו...

 

054-6492987

 

054-7393193

אודות

 

בית חלומותי נדל"ן עוסק בהגשמת חלום למציאות!

 

אנו, בבית חלומותי –נדל"ן, נהיה אתכם בכל צעד וצעד בדרך ממכירת הדירה ועד כניסתכם לדירת החלומות החדשה שלכם, כי אנחנו מאמינים שכל חלום הופך למציאות ואנחנו בבית חלומותי-נדל"ן נעזור לכם להגשים אותו.

 

בבית חלומותי נדל"ן תוכלו להנות ממידע על עסקאות חמות בנדל"ן פרטי ומסחרי.כתבות וטיפים מעניינים. וליווי מקצועי ואיכותי להגשמת נכס החלומות.

 

שעות פעילות:

ימים א-ה: 9:00 -21:00 

ימי ו - 9:00-12:00

טלפון 054-6492987 / 054-7393193

 

טיפים

טיפ 1

אנו משתמשים בתיווך נדל"ן שמטרתו לסייע לאנשים לרכוש ולמכור את נכסי הנדל"ן שלהם בהתאם לצרכים שלהם ובצורה היעילה והטובה ביותר. יועץ הנדל"ן בודק את צרכיו של הלקוח כגון מקום מגורים מועדף, בתי ספר , גנים , פארקים ,תקציב ומאתר את הנכסים המותאמים במיוחד בשבילך.

 

טיפ 2

בימנו היום שאנו כל כך עסוקים חשוב לנו לקבל שרות טוב ומהיר בנושאים החשובים לליבנו.
מרביתנו חושבים שתחום הנדל"ן הוא תחום קל ופשוט וכל אחד יכול למכור את נכסו בצורה הטובה ביותר ובמחיר מקסימאלי, אך לאחר מספר חודשים אנחנו נתקלים בבעיות מרובות ורף תיסכול גבוהה מאוד לגבי המכירה, ולכן אנו בבית חלומותי –נדל"ן פה בשביל לעזור לך להגיע ליעד אותו הצבת .
כאשר אתה מעונין למכור את הנכס אנחנו מגיעים ובודקים כמה פרמטרים:
-מחיר למ"ר
-מחיר הדירות שנמכרו בשנים האחרונות באזור
-תוכניות בניה עתידים אשר משפיעים על הנכס באופן ישיר ועקיף
-צורת הבית החל מבניה ועד הפרטים הקטנים שהושקעו בבית
-הערכת שוי הנכס נעשת בהקפדה יתרה תוך מתן צומת לב לפרטים הקטנים שהושקעו במהלך השנים.
כי אנחנו מאמינים שבית זה לא רק קירות אלה זיכרונות וחויות אשר אתם תוכלו לחוות בבית.

 


טיפ 3

לעיתים שאנו מוכרים /קונים דירה אנו לא לוקחים בחשבון את ההוצאות הנלוות אלינו ולפעמים אנו מופתעים מהתשלומים שאנו נאלצים לשלם .אנו בבית חלומותי-נדל"ן שמחים לעזור לכם לזכור מה חשוב לקחת בחשבון כאשר אנו מוכרים/קונים דירה.
עורך דין
אגרות למנהל
אגרה לחברת משכנת
מס רכישה
פתיחת תיק בבנק
שמאי
נוטוריון
תיווך

 

טיפ  4

לעיתים בעת עסקאות בנדל"ן אנו נתקלים במושגים שאנחנו לא כל כך מבינים בהם
אנחנו בבית חלומותי-נדל"ן נשמח לעזור מעט בנושא.
"קבוצת רכישה" –קבוצת רוכשים המתארגנת לרכישת זכות במקרקעין ולבנייה על קרקע של נכס המפורטים להלן, באמצעות גורם מארגן, ובלבד שהרוכשים בקבוצה מחויבים למסגרת חוזית-

1) נכס שאינו דירת מגורים
2) נכס שהוא דירה המיועדת לשמש למגורים.


"מס רכישה"- במכירת זכות במקרקעין יהא הרוכש חייב במס רכישת מקרקעין מס הרכישה יהיה בשיעור משווי המכירה או בסכום קבוע ,לפי סוג המכירה או המקרקעין.


"מס שבח"- יוטל על שבח במכירת זכות במקרקעין השבח הוא הסכום שהו עולה שווי המכירה על יתרת שווי הרכישה.

 

 

טיפים להכנת הבית ואירגונו לקראת לקוחות

 

כפי שכולנו יודעים, אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. לכן, לנו בבית חלומותי-נדל"ן יש מס' טיפים לחלוק איתכם על מנת להשאיר רושם ראשוני חיובי ללקוחות הבאים להתעניין בנכס.


טיפ ראשון

 ואולי החשוב מכולם הוא כמובן סדר ואירגון, ללא שום קשר לסוג הנכס ולסוג העיצוב שלו, יש להקפיד שהבית יהיה מסודר ומאורגן ללא בלאגן. כאשר העין שלנו קולטת בלאגן היא מייד משדרת למוח שנמצאים בחלל קטן מגודלו האמיתי, והתחושה הכללית שנוצרת היא לא נעימה, בילבול וחוסר קבלה והבנה.


טיפ שני

יש להשתדל להראות את הנכס באור יום, במידה ודבר זה לא יוצא לפועל (כך גם ברוב המקרים) יש להדליק את כל האורות בבית כאשר הלקוחות באים, דבר זה יוצר תחושה של חלל גדול יותר, ובכלל בתרבות הישראלית מקובל להרגיש שככל שהחלל מואר יותר כך יותר טוב!


טיפ שלישי

כמו בחיים אצל אנשים, כך גם בבית, יש לסדר ולארגן תוך "ניצול" נכון של האמצעים הקיימים בבית. כלומר, אם יש בבית פינה אהובה לכם במיוחדיש להבליט אותה על ידי הנחת חפץ נוי או כל דבר שיגרום לה לבלוט ללקוחות שבאים כך שאין סיכוי שיפספסו אותה. במקרים מסויימים, אם אין בבית פינה אהובה, אתם בהחלט יכולים לייצר אותה בעזרת רכישת חפץ נוי נחמד, ללא השקעה כספית גבוהה בחנויות לחפצי נוי במחירים עממיים שקיימים בכל עיר, זו השקעה קטנה שתקפיץ את מראה הנכס ותניב תוצאות.

 

לוח ארועים