שתף

בטקס מרגש נחנך אמפי יבנה ע''ש צבי גוב-ארי

08:21 27.09.2019 | מערכת האתר

מה חדש ביבנה

 

קריאת אמפיתאטרון יבנה ע"ש ראש העיר, צבי גוב-ארי - עכשיו זה רשמי


בטקס מכובד ומרגש הוסר אמש (חמישי) הלוט מעל שלט אמפי צבי גוב-ארי ביבנה. בטקס, בו השתתפו ראש העיר, צבי גוב-ארי, רעייתו ובני המשפחה, נשאו דברים כבוד הרב הראשי, הרב דוד אבוחצירא שליט"א,  מ"מ וסגן ראש העיר, ד"ר אהוד ויצמן ויו"ר ועד העובדים ציון בן לולו. בטקס השתתפו סגני ראש העיר פאלי כהן, וחיים מסינג, זוכי פרס ישראל, דיתה ויהודה ברוניצקי, חברי מועצת העיר, מנכ"ל העירייה, דוד שטרית, מפקד משטרת יבנה, סגן ניצב שלומי בן-שטרית, מנהלי אגפים ומחלקות בעיריית יבנה, אורחים ותושבים.

 

 

כזכור, מועצת העיר החליטה לקרוא לאמפי על-שמו של ראש העיר, צבי גוב-ארי, המכהן בתפקידו משנת 1998. "קריאת האמפי הינה אות הערכה וכבוד על פועלו לטובת העיר ותושביה, ותרומתו הרבה לקידומה ושגשוגה," אמר ד"ר אהוד ויצמן, שסיפר בטקס על פועלו רב השנים של גוב ארי למען העיר יבנה.


הרב הראשי ליבנה, הרב דוד אבוחצירא שליט"א, בירך את ראש העיר על תרומתו הגדולה לעיר יבנה ותושביה.


יו"ר ועד העובדים, ציון בן-לולו, אמר כי ההחלטה לקרוא לאמפי על-שמו של צבי היא אות כבוד לעיר ולעירייה, וכי הוא גאה בהחלטה וביוזמיה.

 

ראש העיר הודה במילים חמות למשתתפי הטקס, לחברי מועצת העיר, לנציגות העובדים והציבור, לשותפים לדרך ולכל מי שהיה שותף להחלטה. ראש העיר אמר כי ב-21 השנים האחרונות "יצרנו ביבנה נחל  של עשייה מתמשכת, שלא נעצרת, עם מערכת נהדרת, עיר חדשה ונפלאה. הנחל ממשיך לזרום, ובידיי עוד ארבע שנים, בהם אהפוך את הנחל לנהר זורם, שיציב את יבנה במקום הטוב ביותר. תודתי לכל השותפים בקבלת ההחלטה. בימים אלה אשא תפילה כי מנהיגי המדינה יועילו להותיר מאחור את המחלוקות, יוותרו על האינטרסים האישיים וישיבו אותנו אל הארץ הטובה, המאוחדת והמלוכדת."

 

צפו בגלריית התמונות (צילום: עמרם כהן):

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...