שתף

אלמוג יבנה: הצלחה מסחררת במכירות הפריסייל

16:36 30.04.2018 | מערכת האתר

מה חדש ביבנה

 

21 דירות נמכרו במסגרת PRE SALE בפרויקט 'אלמוג יבנה'


אלמוג פינוי בינוי מקבוצת אלמוג מדווחת כי מתחילת השיווק, לפני כחודש וחצי, נמכרו כבר 21 דירות בפרויקט 'אלמוג יבנה', במסגרת הפריסייל. שווי העסקאות עומד על 36 מיליון שקלים. כך למשל דירת 4 חדרים בשטח של 100 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח נוסף של 12 מ"ר בקומה ה-12 נמכרה ב-1,663,000 ₪ ודירת 5 דירת בשטח של 131 מ"ר עם מרפסת בשטח של 17 מ"ר בקומה ה-17 נמכרה ב-1,920,000 ₪.

 

פרויקט 'ALMOG YAVNE' נבנה במסגרת פרויקט בינוי פינוי וכולל בניית 487 יח"ד ברחוב החרמון 12-26 בשכונת נאות-שזר יבנה, במתחם בשטח של כ-13 דונם, שעליו בנויים כיום שלושה בניינים טרומיים ותיקים בני 3-4 קומות, הכוללים 92 דירות בשטח ממוצע של 70 מ"ר. במקומם של- 92 הדירות הקיימות בחמישה בניינים חדשים, ייבנו ארבעה בניינים של 21 קומות, ובניין נוסף, שיתנשא לגובה של 28 קומות.

 

21 דירות תוך חודש וחצי. אלמוג יבנה

 

בנוסף, יכלול הפרויקט כ-1,420 מ"ר של שטחי מסחר, תעסוקה, שטחים ציבוריים ושטחים ירוקים, הכוללים גינות ציבוריות, וכן, חניונים תת-קרקעיים, שיכללו 730 חניות לדירות ועוד כ-100 חניות ציבוריות, כולן בחניון תת קרקעי. עלות ההקמה המשוערת של הפרויקט, שתוכנן בידי משרד האדריכלים 'גוטמן - אסיף אדריכלים', מסתכם בכ-400 מיליון ₪.


הפרויקט יוקם, כאמור, בשיטת בינוי-פינוי-בינוי, לצורך כך הקצתה העירייה כ-4 דונם לתחילתו, לבניית שני הבניינים הראשונים לפני הפינוי והריסת המבנים הישנים, כך שהדיירים המפונים יוכלו לעבור ישירות למגדל הראשון ללא תקופת מעבר של פינוי והמתנה.

 

מהחברה נמסר כי הדיירים המפונים יקבלו דירות חדשות של 4 חדרים בשטח של 100 מ"ר בנוי ועוד 12 מ"ר מרפסת ועוד חנייה ומחסן, זאת במקום הדירות שכיום בבעלותם, בשטח של כ-70 מ"ר. תמהיל הדירות החדשות כולל דירות 3, 4 ו-5 חדרים ודירות גג מיוחדות.


רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק, בקבוצת אלמוג: "אנחנו עדים לביקוש והתעניינות רבה בפרויקט, מצד משפחות צעירות ואיכותיות מהעיר ומסביבתה. תמהיל הדירות המגוון בפרויקט, התכנון המוקפד והדירות המרווחות, לצד פיתוח סביבתי וקהילתי, הכולל גינות ושטחים ירוקים, מושך אליו לא מעט רוכשים. הפרויקט, שאנו מקדמים כבר שש שנים במסדרונות הרישוי, רוקם עור וגידים, וזאת בשורה גדולה לתושבי השכונה ולמבקשי הדיור בסביבה. 'אלמוג יבנה' יענה על הצרכים של זוגות צעירים ומשפחות, ומדובר בהחלט בהזדמנות נדלנ"ית מצוינת."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל המודעות

לוח נדל"ן

Loading...