אביבה יוגה 

אביבה יוגה

צור קשר

ראשי

אביבה יוגה

 

 

אודות

 

היי, אני אביב, נעים להכיר (:


מגיל צעיר התנועה הייתה חלק מרכזי בחיי.

 

 

 

בתור ילדה ונערה רקדתי במגמת מחול, לאחר מכן הכרתי את היוגה שהפכה לאורח חיים וכעת בחרתי להעמיק דרך לימודי פיזיותרפיה על מנת לקבל כלים לתרגול מדויק ומתאים, הבנת הגוף לעומקו במטרה להשתמש בתנועה ככלי ריפוי, גופני ומנטלי.

 

את היוגה פגשתי כשהייתי בצבא, ומיד לאחר השיעור הראשון הבנתי למה אחותי התעקשה שאבוא איתה.

חוויתי חווית תנועה שמשלבת בין נשימה, תודעה, ונוכחות אשר העניקה לי הזדמנות, אולי ראשונה באותה התקופה, להתחבר למה שמתרחש בתוכי.

 

 

 

 

עם העמקת התרגולים השונים ביוגה זכיתי להכיר את עצמי בדרך שונה, מעבר לחיזוק הגוף ותחושת החיוניות שהציפה אותי, הצלחתי להוציא את היוגה מהמזרן ולהביא אותה לחיי היום-יום. יותר רגועה, נינוחה, חזקה ופחות לחוצה.

 

מלמדת שיעורי יוגה ולמבוגרים ושיעורים משותפים להורים וילדים

 

 

 

 

בשיעורי המבוגרים בסגנון האטה-ויניאסה יוגה משולבים יחד תנועה ונשימה, חיזוק הגוף והבאתו למקומות חדשים.

בעזרת תרגול שמוציא אותנו מאיזור הנוחות, ודורש מאיתנו לאתגר את הגוף אנחנו מאתגרים את המחשבה ויוצרים קשר חזק בין השניים.
בשיעורים המשותפים להורים וילדים נולדו לאחר שלקחתי את האחיינית שלי לחוג בלט, ישבתי במשך 50 דקות וחיכיתי לה לא הבנתי את הקונספט הזה של הילדה בחוג ואני על הספה..

 

חשבתי על דרך להביא את העולם שלי וליצור משהו חדש, מרענן ושונה, יעיל ומהנה.

 

 

 

 

דרך תנועה מרובה ועבודה יחד של הורה עם הילד מחזקים את התקשורת ומעמיקים את הקשר עם הילדים, נוצרת חוויה משותפת של חיבור, תנועה, נשימה ותקשורת. השיעורים מיועדים לכל מי שאוהב לצחוק, לזוז ולהינות. השיעור מלמד את הילדים קשב, ריכוז, מודעות גוף וכמובן עבודה ביחד ואנחנו הבוגרים נפיק מהשיעור זמן איכות איכותי ונטול הסחות דעת עם הילדים, תנועה ושחרור לאחר ימי עבודה, יציאה מהשגרה ונלמד איך אפשר לזוז, לנוע ולהתחזק בשיתוף עם הילדים, ולא רק כשהם הולכים לישון (;


מיועד לילדים מגיל 5 ומעלה ולהורים מכל הסוגים

  
השיעורים מושפעים מהסביבה ומתלמידי, ולכן כל שיעור נראה ומרגיש אחרת- לפי הצורך שלכם ושלי. זה היופי ביוגה. תמיד יש משהו מתאים.

 

לוח ארועים